×

Paulina i Krzysztof ze „Ślubu od pierwszego wejrzenia” zostali rodzicami

Radosną nowinę przekazała jedna z par „Ślubu od pierwszego wejrzenia”. Paulina i Krzysztof zostali rodzicami! Dumny tata pochwalił się zdjęciem maluszka na Instagramie.

Poznali się dzięki telewizyjnemu show

„Ślub od pierwszego wejrzenia” to popularny program TVN-u, który miał swoją premierę w październiku 2016 roku. Uczestnicy, którzy zgłaszali się do show, brali ślub z zupełnie obcą osobą. Później widzowie śledzili ich losy. W ostatnim odcinku pary decydowały się, czy zostają ze sobą, czy biorą rozwód.

Krzysztof Zarobek i Paulina Brzoza byli uczestnikami 2. edycji programu. Na ślubnym kobiercu stanęli w marcu 2017 roku. Na początku nie układało się im najlepiej, a widzowie nie dawali im żadnych szans. Jednak Paulina i Krzysztof zażegnali kryzys i do dzisiaj są szczęśliwym małżeństwem.

Para jednak niechętnie udziela się w mediach społecznościowych. Jedna z ostatnich fotografii pochodzi z 26 lipca. Widzimy na niej Krzysztofa, który pozuje ze swoją żoną. Po zdjęciu było widać, że Paulina spodziewa się dziecka. Później nastąpiła dłuższa przerwa, aż do 8 września.

Paulina i Krzysztof zostali rodzicami

Kilka dni temu na instagramowym profilu Krzysztofa pojawiło się zdjęcie ze szpitala klinicznego w Warszawie, które wywołało spekulacje w mediach. Zaczęto się zastanawiać, czy bohaterowie „Ślubu…” zostali już rodzicami. Pod zdjęciem mężczyzny pojawił się bowiem opis:

Kiedy czekasz… to jak szpital dla umysłowo chorych, ale ważne Mogłem Być…

W poście znalazł się także hashtag „kocham swoją rodzinę”.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Krzysztof Zrobek (@kristoffer_zrobek)

Dzisiaj nie ma już wątpliwości, że Paulina i Krzysztof zostali rodzicami. Szczęśliwy tata opublikował na Instagramie filmik, na którym widać dziecko przykryte niebieskim kocykiem. Można wnioskować, że jest to chłopiec.

Nareszcie jesteśmy w domu.

– napisał Krzysztof i dodał hashtag „żyj szczęśliwie”.

Do świeżo upieczonych rodziców napływają gratulacje. My również się do nich dołączamy.

Źródła: www.radiozet.pl, www.fakt.pl, teleshow.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować