×

Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie syna. W tle pozuje Józef Wojciechowski

Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie syna. Piękna modelka, która od kilku lat tworzy szczęśliwy związek z dużo starszym, Józefem Wojciechowskim, opublikowała na Instagramie rodzinną fotografię. Widać, że niemal 50-letnia różnica wieku zupełnie im nie przeszkadza.

Szczęśliwa rodzina

26-letnia Patrycja Tuchlińska przed czterema laty całkowicie straciła głowę dla 74-letniego dziś miliardera. Ich miłość przetrwała próbę czasu i dziś wraz Józefem Wojciechowskim są szczęśliwymi rodzicami. Para doczekała się syna. Dziecko przyszło na świat latem tego roku. 12 sierpnia życie modelki na zawsze zmieniło swój bieg. Niedługo po porodzie Patrycja Tuchlińska dzieliła się z internautami swoimi przemyśleniami na temat macierzyństwa. Mówiła wtedy, że opieka nad maluchem pochłania dużo czasu. Narzekała też na towarzyszące jej zmęczenie. Jednocześnie celebrytka nie ukrywała, że bardzo zaskoczyło ją, że wychowywanie dziecka może stać się tak pasjonującym zadaniem.

Przede mną nowy rozdział. Macierzyństwo. Już rozumiem, jak łatwo można stracić głowę dla dziecka.

Na jej instagramowym koncie już kilka razy pojawiały się zdjęcia, na których obecny był jej syn. Jak dotąd nie publikowała jednak fotografii w pełnym, rodzinnym składzie. Dopiero teraz obserwatorzy ukochanej Józefa Wojciechowskiego doczekali się uroczego zdjęcia, na którym rodzina pozuje w komplecie. Na fotografii widzimy uśmiechniętą od ucha do ucha Patrycję Tuchlińską, która trzyma na kolanach syna. Widać, że rodzicom zależy na ochronie wizerunku dziecka, dlatego jego twarz jest skrzętnie zasłonięta za pomocą grubej, zimowej czapki. Nieco w tyle siedzi szczęśliwy miliarder.

Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie syna 2
Instagram

Patrycja Tuchlińska pokazała zdjęcie syna

Patrycja Tuchlińska to fotomodelka i była studentka Politechniki Wrocławskiej. Kilka lat temu połączyło ją zauroczenie ze starszym o prawie 50 lat Józefem Wojciechowskim. Pomimo gigantycznej różnicy wieku, szef jednej z największych polskich firm deweloperskich oraz fotomodelka wspaniale się dogadują. Jeden z najbogatszych Polaków jest szefem holdingu budowlanego JW Construction. W przeszłości był właścicielem klubu Polonia Warszawa.

Gdy w 2018 roku media obiegły zdjęcia przedstawiające nietypową parę, większość ludzi nie wróżyła ich związkowi przyszłości. Wszyscy sądzili, że dzielące ich pół wieku będzie przeszkodą nie do pokonania w budowaniu trwałej relacji. Czas pokazał, że Tuchlińska i Wojciechowski potrafią się wspaniale dogadywać. Zakochani celebrują każdą chwilę spędzaną razem. Odwiedzają luksusowe kurorty i biorą udział w wystawnych przyjęciach. Fotomodelka jakiś czas temu zaczęła dzielić się z internautami urywkami ze swojego życia, pokazując jak wygląda codzienność bogaczy. Trzeba przyznać, że publikowane na jej Instagramie zdjęcia zapierają dech w piersiach.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij