×

Celebrytka pochwaliła się zdjęciami z porodówki. Czy w ten sposób chciała o sobie przypomnieć?

W ostatnim czasie w show-biznesie nastąpił prawdziwy baby-boom. Gdy nieco ochłonęliśmy po porodzie Joanny Krupy, doszły nas wesołe nowiny m.in. o ciąży Ani Lewandowskiej i partnerki Jarosława Bieniuka. Jednak są gwiazdy, które poprzez zdjęcia z porodówki próbują o sobie przypomnieć. Czy tak było i w tym przypadku?

Patrycja Pająk urodziła dziecko

Patrycja Pająk to zapomniana celebrytka sprzed lat. Kiedyś próbowała „dostać się” do show-biznesu i przez kilka miesięcy pojawiała się na salonach. Później jednak zniknęła, by skupić się na robieniu makijażów oraz życiu rodzinnym.

Trzy lata temu została mamą, w zeszłym roku wyszła za mąż. Okazuje się, że to nie koniec rewolucji w życiu Pająk-Zielińskiej. Niedawno urodziła drugie dziecko i pochwaliła się zdjęciami prosto z porodówki! Córeczce nadała dwa nietypowe imiona – Lea oraz Ivy.

Zapomniana celebrytka

Patrycja Pająk wybiła się na aferze… wokół własnej osoby. Próbowała wykorzystać swoją popularność, ale niezbyt skutecznie. O co wtedy chodziło? Były chłopak zafundował jej obfite, sztuczne piersi, a po zerwaniu domagał się zwrotu kosztów operacji.

Historia obiegła portale plotkarskie w całym kraju i zrobiła z Pająk gwiazdę. Pikanterii całej historii dodawał fakt, że były partner Patrycji, policjant Łukasz M., został oskarżony o przyjmowanie łapówek. 

Ostatecznie w wyniku decyzji sądu nie musiała oddawać byłemu 18 tysięcy złotych, czyli kosztów całej operacji. Na fali tego rozgłosu zaczęła się pojawiać na salonach, a nawet wystąpiła w teledysku zespołu „Big Cyc”. Wzbudziła też sensację udając lesbijski romans z inną „tuzą” warszawskich salonów – Patrycją Wojnarowską.

Ostatecznie szybko zniknęła z mediów i skupiła się na życiu rodzinnym

Patrycja wyznała w jednym z wywiadów dla portalu Jastrząb Post, że fala hejtu sprawiła, że jej psychiczne samopoczucie znacznie się pogorszyło. Doszło nawet do tego, że targnęła się na swoje życie:

Nie poradziłam sobie z hejtem, który się pojawił. Moje złe wybory oraz hejt przerodziły się w silną depresję i próbę samobójczą

Szczęście w rodzinie

Swoje miejsce odnalazła w byciu mamą i żoną. Patrycja w 2018 roku wyszła za mąż i doczekała się pierwszego dziecka. Teraz chce pomagać innym kobietom i wspierać je:

Moim marzeniem było to zmienić i sprawić, aby każda kobieta czuła się dowartościowana, piękna, seksowna, zmysłowa, bo każda z nas taka jest. Makijaż bądź metamorfoza mogą jedynie pomóc w odkryciu piękna, które kryje się w każdej z nas. Odkryłam w sobie dar, czuję, że poprzez moje metamorfozy pomagam kobietom

Gratulujemy nowego członka rodziny!

Źródła: www.se.pl, jastrzabpost.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram, ">Instagram.com (miniatura wpisu), Instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować