×

Patostreamer bił swoją babcię na wizji i ubliżał jej. Szybko ustalono jego adres

Przemoc, wulgarne zachowanie i ubliżanie innym – niestety takie zachowania coraz częściej można spotkać w sieci. Aż chce się powiedzieć: „Co za czasy, w których nie ma szacunku, do drugiego człowieka?”. Niestety tak nam przyszło żyć… Co możemy zrobić w takich sytuacjach? Zgłaszać każde zachowanie, które wzbudza nasze podejrzenia i które przepełnione jest agresją i przemocą.

Tak zrobił Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych, który złożył zawiadomienie na policję w związku z tzw. patostreamerem Szczupakiem

Mężczyzna na wizji upokarzał swoją babcię, bił ją, a nawet w pewnym momencie kopnął… Według tego, co ustalili internauci, mężczyzna pochodzi z Łodzi i w sieci ma nick „Szczupak”.

„Wy*******j” – tak patostreamer zwracał się do swojej babci na wizji. Bił ją i kopał

Ośrodek Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobiczny szybko zareagował. Film z tego bulwersującego zajścia upublicznił w sieci i napisał:

Kolejny patostreamer uznał, że mu wszystko wolno, bo przecież jest „sławny”. Zamierzamy mu udowodnić, że się myli. Przekonało się już o tym wielu mu podobnych. Patostreamer o nicku „Szczupak” wpadł na wizji w niekontrolowany szał po wypiciu alkoholu za pieniądze przysyłane mu przez oglądających. I zaczął bić swoją babcię.

Znamy już miejsce zamieszkania patostreamera, nie ustaliliśmy tylko jego nazwiska. Jeśli wiesz jak się naprawdę nazywa – daj znać w prywatnej wiadomości. Gwarantujemy anonimowość. Zawiadomienie do komendy policji w jego miejscu zamieszkania już zostało wysłane. Ostrzegamy że będziemy domagać się również ścigania osób które zachęcały tego mężczyznę do agresji i pochwalały jego działanie. Pochwalanie czynu przesteoczego jest w Polsce karalne

Liczymy, że ten człowiek zostanie schwytany przez organy ścigania…

Polecane

Może Cię zainteresować