×

Magda z „40 kontra 20”: Zawsze, gdy zachodzi w ciążę, partnerzy ją zostawiają!

Partnerzy zostawiali ją, gdy była w ciąży. Magda z popularnego programu randkowego „40 kontra 20” opowiedziała o tym, jak dwie kolejne ciąże zrujnowały jej związki. Żaden z mężczyzn nie potrafił odnaleźć się w nowej sytuacji. Czy to dlatego, że nie chcieli zostać ojcami?

Emocjonująca seria

Program randkowy „40 kontra 20” emitowany przez TVN7 zyskał ogromną popularność widzów. Reality show pokazujące zmagania dziesięciu kobiet w wieku od 20 do 52 lat, pragnących zdobyć względy dwóch mężczyzn przyciągnęło przed telewizory sporą rzeszę Polaków. Uczestniczki robiły co w ich mocy, aby zyskać zainteresowanie 24-letniego modela, Bartka oraz 43-letniego tancerza „Tańca z Gwiazdami” Roberta Kochanka.

Jedna z biorących udział w programie kobiet zdecydowała się opowiedzieć o swoim życiu uczuciowym. 42-latka zwierzyła się Idzie, jak wyglądała jej miłosna przeszłość. Okazuje się, że kobieta nie zaznała dotychczas szczęścia w tej sferze życia. Mężczyźni traktowali ją dobrze tylko do momentu gdy zachodziła w ciążę. Wówczas wszystko się zmieniało. Obaj partnerzy, na których trafiła wyraźnie nie chcieli być ojcami.

To była pierwsza poważna miłość, byliśmy ze sobą 6 lat. To był taki facet, który potrafił sprawić, że ja się czułam najważniejsza. Był troskliwy i opiekuńczy, do tego stopnia, że mnie trochę ubezwłasnowolnił.

Partnerzy zostawiali ją, gdy była w ciąży

Chłopak opuścił Magdę, gdy ta była w ciąży. Nie mogła liczyć na jakiekolwiek wsparcie z jego strony.

Ja siedziałam w domu, on wracał z pracy, dawał buziaka w policzek na dobranoc, zasłaniał zasłony i szedł z kolegami na imprezę. Na jednej z takich imprez się zakochał, a ja akurat byłam w ciąży. Rozstaliśmy się. Zostałam sama z zerem na koncie, z zerowym wsparciem od niego, trudny bardzo okres.

Te wspomnienia nadal są bardzo bolesne dla Magdy. Łamiącym się głosem opowiadała o tym, co spotykało ją ze strony kolejnych mężczyzn. Powiedziała, że dopiero po ok. 7 latach od rozstania z ojcem swojego syna postanowiła związać się z kimś innym. Niestety i tym razem nie zaznała szczęścia. Po dwóch latach Magda ponownie zaszła w ciążę. Najprawdopodobniej para nie planowała wspólnych dzieci, ponieważ jej partner nie był zadowolony. Ostatecznie i ten związek zakończył się rozpadem. Uczestniczka nadal nie rozumie, co zrobiła źle.

Zaszłam w ciążę i się wszystko posypało. Nie wiem, czy on dostał wstrętu, bo bał się zostać ojcem. Dałam mu dużo wolności, a później okazało się, że nie ma „ciebie” w jego życiu.

Trzymamy kciuki, aby Magda nareszcie odnalazła swoją drugą połówkę. Jest dojrzałą kobietą i tym razem potencjalne dzieci nie będą już mogły przekreślić jej szans na udany związek.

Fotografie: Instagram, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij