×

Partnerka Daniela Martyniuka prosi o pomoc. Chodzi o wsparcie finansowe

Partnerka Daniela Martyniuka prosi o pomoc. Ukochana syna gwiazdora disco polo postanowiła wykorzystać swoją zwiększoną rozpoznawalność oraz siłę mediów społecznościowych i zamieściła na swoim InstaStroy apel o wsparcie.

Kim jest nowa dziewczyna Daniela Martyniuka?

Daniel Martyniuk od jakiegoś czasu układa sobie życiu u boku tajemniczej Faustyny Jamiołkowskiej, która jest z zawodu prawniczką. Co ciekawe, oboje spotykali się jeszcze przed tym, jak syn gwiazdora disco polo poznał swoją byłą żonę, z którą doczekał się córki Laury. Sami zakochani mówią o sobie, że ich historia jest długa i zawiła, ale wszystko wskazuje na to, że oboje zaczęli już na poważnie myśleć o wspólnej przyszłości. Pod koniec sierpnia Daniel Martyniuk i Faustyna Jemiołkowska zaręczyli się. 33-latek miał poprosić swoją ukochaną o rękę podczas wspólnej wyprawy na kajakach.

I said yes” („Powiedziałam tak”- .red)

– napisała Faustyna na InstaStory, gdzie pochwaliła się pięknym pierścionkiem zaręczynowym.

partnerka Daniela Martyniuka prosi o pomoc
Instagram

Cieszę się, że u Daniela wszystko się układa. Szczerze mówiąc, to nie wtrącam się w jego życie i w jego wybory. Jest dorosły… A wesele? Już bym nie zrobił. Czasy się zmieniają. Myślę, że ludziom do szczęścia niepotrzebne jest małżeństwo ani huczne przyjęcie. Zresztą dużo czasu nie minęło od poprzedniego

– komentował dla „Super Expressu” związek Daniela z Faustyną król muzyki disco polo Zenek Martyniuk.

Partnerka Daniela Martyniuka prosi o pomoc

Związek z Danielem to dla Faustyny nie tylko miłość, którą udało jej się zdobyć, ale także zastrzyk większej rozpoznawalności w mediach społecznościowych.

Teraz narzeczona celebryty postanowiła wykorzystać to do szczytnego celu. Opublikowała na swoim Instagramie apel z prośbą o pomoc dla małej Zosi, która choruje na rdzeniowy zanik mięśni (SMA). W związku z tym zachęciła obserwatorów do wzięcia udziału w akcji „Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego po Hel dla Zosi walczącej z SMA”. Wspomniana akcja to 50-dniowy marsz wojowników, podczas którego zbierane są środki na najdroższy lek świata. Wydarzenie rozpoczęło się 19 sierpnia 2022 roku i trwa do tej pory.

Partnerka Daniela Martyniuka prosi o pomoc
Instagram

Na lek dla chorej dziewczynki potrzeba aż 9,5 mln złotych. Do tej pory zebrano niespełna 2,8 mln. Więcej na temat akcji „Pieszo po zdrowie. Od Zakopanego po Hel dla Zosi walczącej z SMA”, jak i zbiórkę finansową dla chorej Zosi, znajdziesz TUTAJ.

Źródła: lelum.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij