×

Sparodiowali życzenia sióstr Godlewskich dla Pana Prezydenta. Idealnie oddali mimikę ich twarzy

Wkroczyły w świat celebrytów mocnym krokiem i wciąż udaje im się utrzymać na powierzchni polskiego szołbiznesu. Szeroko komentowane jest ich zachowanie, wygląd oraz to, co sobą prezentują. Siostry Godlewskie, bo o nich mowa, nie boją się mówić głośno o tym, że chcą zaistnieć i że pragną atencji. Zaistniały dzięki wykonaniu piosenki na Boże Narodzenie.

Co jakiś czas dodają oliwy do ognia kolejnymi ‚produkcjami’. Wydaje się, że nie zrażają się i lawina hejtu, która wylewa się w ich stronę, i jest tylko dla nich katalizatorem do działania.

Po prostu chcą być znane?

Mówią, że dla każdego jest miejsce w tym światku, dlatego regularnie zasypują informacjami o sobie. Niedawno z okazji urodzin prezydenta Andrzeja Dudy zaśpiewały dla niego piosenkę, bardzo mocno inspirując się Marilyn Monroe. Niestety ich wykonanie odbiegało od oryginału… Zresztą sami zobaczcie tutaj.

Jest i parodia!

Długo nie trzeba było czekać na reakcję ‚wiernych’ fanów. Panowie, którzy już wcześniej pokusili się o sparodiowanie sióstr, tym razem także zdecydowali się na podobny krok.

Sami oceńcie, jaki im to wyszło ;)

A gdybyście zapomnieli…oto oryginał

#stolat #andrzejduda #prezydent #polska #happybirthday #urodziny #siostrygodlewskie#marylinmonroe Nieważne, co o mnie myślą, ważne, żeby mnie kochali – trzymamy się słów Marylin Monroe i życzymy prezydentowi Dudzie wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! ???? Andrzej Duda

Opublikowany przez Siostry Godlewskie Wtorek, 15 maja 2018

Grunt to mieć dystans i poczucie humoru, prawda?

Polecane

Może Cię zainteresować