×

„Paragon śmiechu”. 4-latek upokorzył swojego ojca w restauracji

Pracownik restauracji zauważył przezabawną wiadomość napisaną na paragonie przez 4-letniego klienta. „Paragon śmiechu” postanowił wrzucić do sieci.

„Paragon śmiechu”

Chwila nieuwagi no i masz… wyjątkową wiadomość od swojego dziecka dla obsługi. Kto by pomyślał, że 4-letnie dziecko tak zawstydzi własną rodzinę. Cała sytuacja rozegrała się w restauracji Woodland Creatures w Edynburgu. Młodzi rodzice przyszli wspólnie ze swoją pociechą na obiad. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie niegrzeczna wiadomość na paragonie.

Jak donosi Edinburgh Live, maluch z pomocą ołówka dopisał bardzo dosadny komentarz na paragonie: „Tata stawia klocka”. 4-latek miał zacne intencje, bo chciał przekazać, dlaczego jego rodzica nie ma w momencie zapłaty.

Kelner pracujący na obiekcie na pytanie lokalnych mediów odpowiedział, że faktycznie widział mężczyznę, który energicznie kierował się w stronę toalety. To oznacza, że jego rezolutny potomek nie kłamał i ojciec faktycznie dokonał aktu wypróżnienia.

Ostatecznie nie ma co płakać nad klo… wylanym mlekiem. Rodzice dziś z uśmiechem wspominają tę sytuację, a sam „paragon śmiechu” trafił do sieci, robiąc furorę.

Paragon śmiechu
Imgur

Z kolei w Polsce mamy „paragony grozy”

Choć „paragon śmiechu” faktycznie wywołuje uśmiech na naszych twarzach, Polakom niekoniecznie jest na co dzień do śmiechu. Wielu z nas regularnie narzeka bowiem na cyferki, które widzi na wakacyjnych paragonach. Te są większe lub znacznie większe niż jeszcze rok temu.

W sieci można znaleźć dziś pełno „paragonów grozy”, które regularnie publikują Polacy. Szczególnie drogo jest nad naszym morzem. Ile kosztuje obiad w Krynicy Morskiej? Takiej kwoty z pewnością się nie spodziewacie. Podobnych przykładów nie sposób zliczyć, a wszystko za sprawą inflacji, która od miesięcy coraz mocniej daje nam się we znaki.

Jak widać, w jednym narodzie paragony potrafią wzbudzać śmiech, w innych dosadne przerażenie.

Źródła: www.o2.pl, www.edinburghlive.co.uk, www.mirror.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij