×

„Paragon śmiechu”. 4-latek upokorzył swojego ojca w restauracji

Pracownik restauracji zauważył przezabawną wiadomość napisaną na paragonie przez 4-letniego klienta. „Paragon śmiechu” postanowił wrzucić do sieci.

„Paragon śmiechu”

Chwila nieuwagi no i masz… wyjątkową wiadomość od swojego dziecka dla obsługi. Kto by pomyślał, że 4-letnie dziecko tak zawstydzi własną rodzinę. Cała sytuacja rozegrała się w restauracji Woodland Creatures w Edynburgu. Młodzi rodzice przyszli wspólnie ze swoją pociechą na obiad. Wszystko byłoby idealnie, gdyby nie niegrzeczna wiadomość na paragonie.

Jak donosi Edinburgh Live, maluch z pomocą ołówka dopisał bardzo dosadny komentarz na paragonie: „Tata stawia klocka”. 4-latek miał zacne intencje, bo chciał przekazać, dlaczego jego rodzica nie ma w momencie zapłaty.

Kelner pracujący na obiekcie na pytanie lokalnych mediów odpowiedział, że faktycznie widział mężczyznę, który energicznie kierował się w stronę toalety. To oznacza, że jego rezolutny potomek nie kłamał i ojciec faktycznie dokonał aktu wypróżnienia.

Ostatecznie nie ma co płakać nad klo… wylanym mlekiem. Rodzice dziś z uśmiechem wspominają tę sytuację, a sam „paragon śmiechu” trafił do sieci, robiąc furorę.

Z kolei w Polsce mamy „paragony strachu”

Szkoci śmieją się z wiadomości napisanej na rachunku, a Polacy narzekają na cyferki znajdujące się na wakacyjnych paragonach. Okazało się, że w tym sezonie restauratorzy podnieśli ceny ze względu na kryzys oraz inflację.

Dla wielu było to nie do przyjęcia i znaleźli się turyści, którzy ostentacyjnie narzekali na ceny w sieci. W tym celu dokumentowali „paragony strachu„, aby wszyscy byli świadomi ile zapłacili za posiłek.

W opozycji do tego bardziej rezolutni turyści wysyłali zdjęcia paragonów znad morza, gdzie zapłacili niewielkie sumy za posiłek. Wszystko zależy od tego, gdzie się trafi i jakie ma się wymagania.

Jak widać, w jednym narodzie paragony potrafią wzbudzać śmiech, w innych dosadne przerażenie…

Źródła: www.o2.pl, www.edinburghlive.co.uk, www.mirror.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij