×

Adoptowali trójkę niepełnosprawnych dzieci. Po piekle, które im zgotowali, przeżyło tylko jedno

O takiej tragedii i bestialskim zachowaniu aż ciężko się pisze. Para z rosyjskiej miejscowości Myski do swojego domu przygarnęła trójkę niepełnosprawnych maluchów z ośrodka dla niepełnosprawnych intelektualnie dzieci. Wszyscy myśleli, że chcą im stworzyć kochający dom. Niestety zamiast tego zgotowali im piekło.

Para z rosyjskiej miejscowości Myski została poinformowana o chorobach dzieci i o tym, jak powinni się nimi opiekować

Sąsiedzi, którzy mieszkali obok małżeństwa, po kilku miesiącach zwrócili uwagę na to, że od jakiegoś czasu nie widzieli 17-letniego chłopca, który z nimi mieszkał. Powiadomili o tym odpowiednie władze. W donosie napisali, że nie widzieli go od kilku miesięcy…

Myski

materiały policyjne

Policja nie miała zamiaru czekać i od razu udała się do domu 43-latka i jego 42-letniej żony

Z rozmowy, którą funkcjonariusze przeprowadzili z parą, wynikało, że nie przejmują się losem adoptowanego syna. W pewnym momencie powiedzieli tylko, że opiekuje się nim ich najstarsza, 22-letnia córka. Kobieta jednak zaprzeczyła tym słowom, a wkrótce wyprowadziła się z rodzinnej miejscowości. Mniej więcej w tym samym czasie doszło do zaginięcia kolejnego podopiecznego, tym razem 16-latka.

Para z rosyjskiej miejscowości Myski

materiały policyjne

Niestety po czasie prawda o zaginięciu nastolatków ujrzała światło dzienne. Para z rosyjskiej miejscowości Myski zamordowała dzieci

Śledztwo wykazało, że małżeństwo zakatowało chłopców na śmierć. Ciało jednego z nich wyłowiono z bagna. Gdy zatrzymano 43-latka i jego żonę, bez zbędnych problemów wyznali, że pierwszego zabili i spalili na łące za wiaduktem kolejowym. Za to, czego się dopuścili, sąd skazał ich na odsiadkę w kolonii karnej o zaostrzonym rygorze. Kobieta spędzi tam 15 lat, a jej mąż 16. Trzecie dziecko, które trafiło do domu diabelskiej pary, znajduje się obecnie w domu dziecka. Policja szybko ustaliła, że dzieci zostały adoptowane z powodu dodatkowych pieniędzy. Za jedną adopcję otrzymali 100 tys. rubli, co daje w przeliczeniu sumę 6 tys. złotych za każde dziecko.

zabili adoptowane dzieci

materiały policyjne

Nie mieści nam się w głowie, że można zabić dla pieniędzy. Te dzieci tak bardzo pragnęły ciepła i miłości ?