×

Tragedia podczas nocy poślubnej. 18-letnia panna młoda nie dożyła poranka

Tragedia podczas nocy poślubnej. To miał być najszczęśliwszy dzień ich życia, jednakże skończył się dramatycznie. Gdy nowożeńcy oddali się figlom, 18-letnia panna młoda źle się poczuła. Niestety nikt nie zdołał pomóc kobiecie.

Tragedia podczas nocy poślubnej

Po weselnych tańcach parę młodą czeka noc poślubna. Każda osoba różnie wyobraża sobie ten moment. Jednakże czasami okazuje się, że ​​noc poślubna nie zawsze jest wypełniona romantyzmem i nie jest jedyna w swoim rodzaju. Dla nowożeńców z Ibirité w Brazylii, to miał być najpiękniejszy dzień w życiu. Tymczasem zmienił się w prawdziwy koszmar.

Jak podaje The Sun, ich wesele odbyło się w czwartkowy wieczór. Po uroczystości młoda para postanowiła spędzić upojną noc poślubną. Jednakże w trakcie miłosnych uniesień 18-letnia panna młoda źle się poczuła i zasłabła.

Jej świeżo upieczony mąż pobiegł do sąsiada, by wezwać pogotowie. Niestety pomoc przybyła zbyt późno…

Panna młoda nie przeżyła. Zmarła podczas nocy poślubnej

Pogotowie nie przyjeżdżało przez długi czas. W końcu 29-letni pan młody zdecydował się wezwać taksówkę. Wcześniej powiadomił szpital, że na własną rękę przetransportuje nieprzytomną żonę do najbliższego szpitala. Jednakże taksówkarz, który przybył na miejsce, odmówił mu pomocy ze strachu przed ewentualnymi konsekwencjami prawnymi. Podobnie zareagował drugi taksówkarz. Zdesperowany mężczyzna ponownie wezwał więc karetkę.

W konsekwencji panna młoda otrzymała pomoc medyczną dopiero po godzinie. U kobiety stwierdzono problemy z oddychaniem i zdiagnozowano atak serca. Niestety 18-latka zmarła w drodze do szpitala.

Przeprowadzono sekcję zwłok, która wykazała, że kobieta wcześniej przeszła zapalenie oskrzeli. Na ciele nie znaleziono żadnych śladów przemocy. W związku z tym jej śmierć uznano za „nieszczęśliwy wypadek”.

29-letni wdowiec jest załamany. Mężczyzna powiedział lokalnym mediom, że nie wie jeszcze, czy będzie w stanie mieszkać w swoim domu po przeżyciu takiej tragedii

– poinformował portal informacyjny G1.

Gdyby do takiej sytuacji doszło w Indiach, pan młody i jego rodzina zapewne szybko „rozwiązaliby problem”. Jakiś czas temu doszło do sytuacji, gdy panna młoda zmarła na ślubie tuż przed powiedzeniem „tak”. Ceremonia i tak się odbyła – mężczyzna zdecydował się na zamianę i pojął za żonę siostrę denatki.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.fakt.pl, www.news.com.au, www.thesun.co.uk
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować