×

Cena pączków u Magdy Gessler przyprawia o zawrót głowy. Naprawdę wysoko się ceni

Tłusty czwartek to dla wielu najlepsze święto w całym roku. To właśnie w tym dniu możemy złamać wszystkie zasady diety i bezkarnie obżerać się kalorycznymi przekąskami.

Kiedy jedni liczą ilość zjedzonych pączków, inni zastanawiają się gdzie zapłacą za niego najwięcej

Według statystyk Polak w to święto zjada średnio 2,5 pączka. Oczywiście niektórzy na takiej ilości nie poprzestają i przez cały dzień żywią się wyłącznie tłustymi faworkami oraz oponkami. W internecie można znaleźć informacje, jak szybko spalić kalorie po czwartkowym szaleństwie, ale niektórych bardziej interesuje to, gdzie za swój ulubiony przysmak zapłacą najmniej i najwięcej.

Okazuje się, że najdroższe pączki są u jednej z najbardziej znanych restauratorek w Polsce!

Za jednego pączka z nadzieniem różanym u Magdy Gessler zapłacisz aż 8 zł, z kolei pączek z nadzieniem malinowym kosztuje 9 zł za sztukę! Trzeba przyznać, że taka cena może porządnie zdziwić, zwłaszcza że w taki dzień jak dziś w wielu sklepach spożywczych tj. Lidl czy Biedronka, kupimy pączka za około 50 groszy.

Zdania na temat kwoty jaką trzeba zapłacić za przysmak wedle receptury Magdy Gessler są podzielone. Jedni internauci uważają, że to „lekka” przesada, zaś inni, że za smak trzeba zapłacić. A jakie jest Twoje zdanie?

Może Cię zainteresować

zamknij