×

7 rzeczy, które robi tylko zakochany mężczyzna. #3 to znak, że powinnaś za niego wyjść!

Prawdziwa miłość może doprowadzić do sytuacji, w których ludzie będą zdolni do zrobienia najbardziej szalonych rzeczy. Dla przykładu: jeden z chińczyków kupił swojej dziewczynie 99 iPhonów tylko po to, aby jej zaimponować! Co prawda nie przyniosło to pożądanego efektu, ale z pewnością był to szczęśliwy dzień dla Apple.

Czasami gesty miłości wydają się być tandetne lub wymuszone, dlatego warto wiedzieć jak postępować, aby okazać swoje uczucie. Oto przykłady, dzięki którym poznasz, czy Twój mężczyzna naprawdę Cię pożąda i byłby w stanie zrobić dla Ciebie dosłownie wszystko!

1. Magia pocałunków

Usta są 100 razy bardziej czułe niż końcówki palców, a namiętne pocałunki spalają około 6,4 kalorii na minutę! Tak więc jeśli mężczyzna często Cię całuje, bez względu na to gdzie jesteście, to znak, że naprawdę Cię kocha – chyba, że traktuje to jako trening cardio! Kochający mężczyzna lubi obdarzać swoją kobietę pocałunkami szczególnie w miejscach publicznych. Zwracaj na to uwagę!

2. Ściska, przytula i całuje

Jeśli Twój mężczyzna naprawdę Cię kocha, prawdopodobnie kocha Cię całą – Twoje ciało również, dlatego nie możesz się go wstydzić. Prawdopodobnie będzie je ściskał, całował, kiedy tylko będzie miał taką możliwość.

3. Blisko klatki piersiowej

Jesteś kobietą Twojego mężczyzny, a on jest Twoim mężczyzną. Wie, że czuje się przy Tobie komfortowo i często przykłada swoją głowę do Twojej klatki piersiowej (blisko serca), gdzie czuje się bezpiecznie. Nie ma piękniejszego uczucia na świecie, niż druga osoba leżąca z głową na piersi. W ten sposób wyzbywamy się wszelkich zmartwień i stresu życia codziennego.

4. W sypialni

Seks jest aktem miłości. Jeśli Twój mężczyzna Cię kocha, będzie starał się okazać Ci to w sypialni. Im więcej dasz z siebie, tym bardziej będzie chciał się odwzajemnić. Mężczyzna, który jest w stanie zaspokoić Cię w łóżku będzie dla Ciebie idealnym opiekunem.

5. Fantazje seksualne

Komunikacja jest kluczem do idealnego związku. Tylko dzięki niej będziecie mogli sobie zaufać i darzyć się prawdziwą miłością. Kiedy ktoś otwiera się przed Tobą bez wahania jednocześnie Ci ufając, obdarza Cię ogromną miłością.

6. Zakończenie stosunku

Jeśli Twój mężczyzna jest pewien, że nie doszłaś w łóżku przed nim, nie pozwoli sobie skończyć, ponieważ prawdopodobnie dba o Twoje potrzeby bardziej niż o swoje własne i robi to całkowicie bezinteresownie. Taki mężczyzna to prawdziwy skarb!

7. Po seksie

Po namiętnym seksie mężczyzna często nie ma ochoty na nic więcej, jednak nie prawdziwie kochający partner. Jeśli Twój wybranek po zakończonym stosunku przybliża się do Ciebie, chce Cię przytulić, to znak, że naprawdę Cię kocha.

Może Cię zainteresować

zamknij