×

Został oszukany przez TVN. Opowiedział, jak stacja reżyseruje i ustawia swoje programy

Ostatnio stacja TVN zmaga się z zarzutami o ustawianie i reżyserowanie swoich programów. Takie doniesienia pojawiały się już wcześniej, ale przybrały na sile, kiedy widzowie „Big Brothera” znaleźli kilka dowodów na to, że sytuacje w Domu wielkiego Brata są ustawiane. Teraz głos w kwestii reżyserowania TVN-owskich produkcji zabrał pewnie youtuber.

Zawodowy uwodziciel

James, jak przedstawia się internetowy twórca, prowadzi na YouTubie kanał Samiec Alfa. W swoich wideo uczy mężczyzn jak podrywać dziewczyny. Ekspert od uwodzenia nie poprzestaje tylko na filmikach, prowadzi także kursy i szkolenia na temat uwodzenia kobiet. Co prawda, (zwłaszcza jeśli jesteś kobietą) możesz mieć wątpliwość, co do jego pracy, jako zawodowego uwodziciela. Jednak to, co spotkało go w programie „Uwaga po uwadze” zdaje się potwierdzać podejrzenia widzów TVN.

YouTube

Wcześniej próbował współpracy ze stacją

Youtuber wrzucił wczoraj film, w którym opowiada o swoich doświadczeniach z TVN. Zaczyna od tego, że już wcześniej miał zrealizować dla stacji program o uwodzeniu kobiet. Niestety oczekiwania stacji i Jamesa były różne.

TVN oczekiwał od youtubera, że zrobi show, w którym będzie można wyśmiać zarówno uczestników jak i trenerów uwodzenia. James chciał natomiast, by program był dokumentem o tym, jak trenerzy pomagają mężczyznom, którzy mają problem z rozmawianiem z kobietami.

Początkowo stacja wyraziła zgodę na jego warunki, ale później poinformowali Jamesa, że rezygnują z jego usług. Kilka miesięcy później youtuber dowiedział się, że stacja jednak realizuje program, ale w pierwotnej formie.

Skrzywdzone kobiety

Tym razem stacja skontaktowała się z Jamesem, by zaprosić go do programu „Uwaga po Uwadze”. Uczestnicy i dziennikarze mieli rozmawiać o kobietach, naciąganych na ogromne pieniądze przez uwodzicieli. James zaznacza, że wszystko od początku zostało zrealizowane tak, by on i jego kolega, który również zawodowo zajmuje się uwodzeniem, wyszli na „tych złych”. Jakby to oni byli winni temu, że kobiety zostały oszukane.

Byli na straconej pozycji

Nie chodzi tylko o to, jak zachowywał się redaktor. Program był realizowany w domu weselnym z przaśną dekoracją, na którą składały się baloniki i napis „Love”. Później było już tylko gorzej. Panowie od uwodzenia od razu zostali postawieni w pozycji tych, którzy uczą mężczyzn, jak wyciągać od kobiet pieniądze… co jest nieprawdą.

Pani psycholog z programu nazwała ich nawet psychopatami, mimo że przed programem rozmawiała z Jamesem i jego kolegą, którzy wytłumaczyli jej, na czym polega ich praca. Youtuber zaznaczył także, że redaktor kompletnie nie dawał mu dojść do głosu.

O ile można mieć pewne rozterki moralne, co do ich pracy, o tyle w żadnym z ich materiałów nie zachęcali do wyciągania od kobiet pieniędzy. Co ciekawe, w programie jako ekspert pojawił się nawet detektyw Rutkowski, który krytykował pracę mężczyzn. Chociażby dla jego „popisów” warto obejrzeć nagranie Jamesa.

Całe nagranie ze wszystkimi dowodami na manipulacje programem, możecie obejrzeć poniżej:

Myślicie, że TVN może jeszcze jakoś uratować reputację?

Może Cię zainteresować