×

Rodzice ciężarnej Eweliny wydali oświadczenie. Ich córka znalazła się w szpitalu

Media w całym kraju od kilku dni żyją sprawą Daniela M. i jego żony Eweliny. Wszystkiemu nie pomaga fakt, że młody mężczyzna co jakiś czas wrzuca do sieci posty lub nagrania, które miałyby umniejszyć jego winie. Zwłaszcza, że obraża w nich swoją żonę a zarazem kobietę, która za jakiś czas urodzi jego dziecko…

Powiedzieli „dość!”

Teściowe Daniela M. rozesłali do mediów specjalne oświadczenie. Widać, że naprawdę mają już dość szumu, który zrodził się wokół ich rodziny, a przede wszystkim ciężarnej córki.

Od czego się zaczęło?

Według tego, co podał portal Fakt24.pl, w niedzielę wieczorem (30.12.2018) 19-letnia Ewelina, żona Daniela, która jest w zaawansowanej ciąży, wracała ze spotkania z przyjaciółmi. Gdy dotarła pod drzwi mieszkania, okazało się, że są zamknięte. W środku znajdował się jej mąż, ale nie chciał wpuścić kobiety do środka. Po czasie wywiązała się ostra kłótnia a także i szamotanina.

Policję wezwała mama Daniela M. Gdy funkcjonariusze przybyli na miejsce, 29-latek był agresywny. Policjanci zakuli go w kajdanki i wyprowadzili z mieszkania, w którym znaleziono także narkotyki. Wiadomo, że nie były to pierwsze zatargi z prawem młodego mężczyzny. Pierwszy raz został zatrzymany w roku 2017, a drugi maju 2018 roku, ponieważ awanturował się w domu rodzinnym swojej obecnej żony w wielkopolskich Russocicach.

Oświadczenie rodziny Eweliny

Popularność Zenka Martyniuka sprawiła, że o Danielu i jego „wybrykach” zaczęły pisać wszystkie media. Niestety, źle odbiło się to także na rodzinie żony Daniela, która ma już tego dość. Rodzice Eweliny rozesłali oficjalne oświadczenie. Opisali w nim nagonkę, jaką doświadczają ze strony mediów i grożą pozwami. To jednak nie wszystko. Poinformowali w nim także, że Ewelina trafiła do szpitala.

Oto całość oświadczenia

Mieszkańcy murem stoją za Eweliną

W miejscowości Russocice wszyscy stoją murem za ciężarną Eweliną oraz za jej rodziną. Nikt nie powie o nich złego słowa. Za wszystko winiony jest tam Daniel M. Ponadto, ludzie są oburzeni rzeczami, jakie młody mężczyzna wypisuje w sieci.

To porządni ludzie. Nie wierzę w ani jedno złe słowo, które mąż Eweliny mówi o niej i jej rodzicach

Niektórzy zabrali głos także i w sprawie oskarżeń o to, że 19-latka chciała złapać Daniela „na dziecko”, a teraz ona i jej rodzina robią wszystko, aby go zniszczyć:

Ta dziewczyna nie musiała łapać bogatego męża. Ma porządną i zamożną rodzinę, jest śliczna, znalazłaby innego kandydata na męża. Obiecywał jej wspaniałe życie, a zgotował wstyd na całą Polskę

Wyjechali i ukryli się

Według relacji mieszkańców wsi Russocice, rodzina Eweliny M. po aferze i medialnym szumie wokół nich, które wywołał ich zięć, wyjechała z rodzinnej miejscowości. Niektórzy twierdzą, że zaszyła się w górach.

Może Cię zainteresować

zamknij