×

Umierający 87-latek miał urocze marzenie. Jego synowie spełnili je z uśmiechem na ustach!

Pożegnania z najbliższymi nam osobami nie są łatwe. Rozdzierające serce zdjęcie, wstawił wnuczek 87-letniego mężczyzny. Chory na raka dziadek miał tylko jedno życzenie przed śmiercią…

Wzruszająca historia

Zdjęcie, które poruszyło internet, przedstawia starszego mężczyznę spełniającego swoje ostatnie życzenie. Z pewnością zdziwi was, że było ono bardzo przyziemne. Nad wszystko stawiał możliwość wypicia ostatniego piwa ze swoimi trzema synami. To właśnie chciał zrobić przed śmiercią.

Zdjęcie znaleźliśmy na twitterze jego wnuka z takim opisem:

Mój dziadek zmarł dzisiaj. Ostatniej nocy chciał tylko wypić ostatnie piwo ze swoimi synami

 

Wsparcie w żałobie

Ostatnie wspólne zdjęcie wnuk rozesłał do wszystkich członków ich rodziny. Wywołało ono sporo emocji. Uśmiech i łzy. Potem wnuk opublikował go na Twitterze i jak dotąd otrzymał 320 000 polubień i 30 000 udostępnień.

Odtąd cała rodzina była przytłoczona liczbą nieznajomych, którzy odpowiedzieli na zdjęcie i podzielili się własnymi historiami o utracie bliskiej osoby.

Historia mężczyzny, którego ostatnie życzenie poruszyło świat

Sprawą zainteresowała się nawet telewizja. W wywiadzie dla BBC wnuk powiedział:

Mój dziadek był stosunkowo zdrowy przez całe życie. W niedzielę w zeszłym tygodniu, kiedy był w szpitalu, zdali sobie sprawę, że to będzie koniec.

Dodaje również, że od zrobienia zdjęcia do śmierci dziadka minęło zaledwie kilka godzin:

Zrobiliśmy zdjęcie we wtorek wieczorem, a on zmarł w środę na raka okrężnicy. Tata powiedział nam, że dziadek chciał tylko napić się z synami piwa. Teraz, gdy patrzę na to zdjęcie, daje mi ukojenie.

Miał wątpliwości czy powinien się nim dzielić

Adam powiedział, że z początku niechętnie dzieli się tym wizerunkiem w mediach społecznościowych. Jednak postanowił to zrobić, ponieważ był to dla niego za razem wzruszający i smutny moment.

Na zdjęciu widzę, że mój dziadek się uśmiecha. Robi to, co chciał – był to wspaniały moment.

Wielu ludzi zaczęło publikować podobne historie. W tym Ben Riggs, który udostępnił zdjęcia swojego dziadka. Tuż przed śmiercią podał mu szklankę wody. Napisał:

Źródła: www.dailymail.co.uk
Fotografie: Tweeter, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij