×

Opisali, jak wygląda brzydka kobieta. Wychodzi na to, że większość zalicza się do tego grona

Już sam fakt, że powstało coś takiego jak portal randkowy dla ładnych użytkowników – wzbudza kontrowersje. Niby na jakiej podstawie można ocenić, że czyjaś uroda jest na tyle uniwersalna, że podoba się każdemu? Ciężko naprawdę zrozumieć, że tyle ile ludzi, tyle jest upodobań? No, ale cóż… Przejdźmy do samgo sedna. Mianowicie użytkownicy płci męskiej wspomnianego portalu otrzymali prośbę. Mieli opisać, jak ich zdaniem wygląda brzydka kobieta. Odpowiedzi udzieliło ponad 3000 mężczyzn.

Ciekawe? Oj, bardzo. Wielka szkoda, że nie możemy zobaczyć, jak wyglądali ci „nieskazitelni” głosujący. Przecież na pewno każdy z nich wygląda jak Brad Pitt (o, ironio!)

Na samym początku zaznaczmy tylko, że tego typu głosowania nie są niestety sprawiedliwe, a tym bardziej nie są obiektywne. To, co dla kogoś jest obrzydliwe, dla kogoś innego jest cechą, której długo szukał u danej osoby. Poza tym, co to ma wnieść w życie? Ma sprawić, że ktoś poczuje się jeszcze gorzej sam ze sobą?

Ale dobrze… Nerwy na bok i nie popadajmy w złość zanim nie dowiemy się, jakie to cechy w wyglądzie kobiet „BOSCY” panowie uznali za brzydkie

Za dużo kilogramów

No tak, czego można było się spodziewać po tym, gdy z bilbordów, reklam w sieci i filmów spoglądają na nas wychudzone modelki o idealnych proporcjach. „Normalna” kobieta z cellulitem i boczkami jest wówczas obrzydliwą grubaską.

Zły rozstaw oczu

Naprawdę? Otóż panom nie pasuje to, że oczy są albo zbyt blisko, albo zbyt daleko osadzone od siebie. Naprawdę to coś niedopuszczalnego! ??

Wielki nos

Oj drodzy panowie. A to czasem nie jest tak, że po prostu zazdrościcie i sami byście chcieli mieć taki nos? Bo według powiedzenia: „Długi nos, długi…” No właśnie ?

Brzydka skóra

Co mogą mieć na myśli? Najprawdopodobniej w grę wchodzi trądzik i wypryski. Panowie muszą chyba nie wiedzieć, że wygładzone twarze na Insta lub na Fejsie nijak mają się do rzeczywistości.

Figura, która nie jest atrakcyjna

No ten punkt jest strzałem w dziesiątkę głupoty… Bo z jednej strony pragną chudych kobiet, ale z drugiej strony chcą, aby ich wybranka miała biust i pupę. Kochani panowie, jest to możliwe – o ile uda Wam się namówić chudą modelką na kilka operacji plastycznych!

Mała pupa i duża pupa

Tu ewidentnie szukają kobiety odlanej z masy. Musimy Was jednak zapewnić, że takowe nie istnieją. Więc jeśli będzie mieć idealną dla Was pupę, okaże się, że ma trądzik. I co teraz?! Pewnie ją rzucicie, prawda?

Nieapetyczne usta

Ten punkt to kolejne kuriozum, ponieważ zbyt wąskie usta nie są dla Was pociągające, ale gdy kobieta decyduje się je powiększyć (tak, najczęściej o zgrozo dla Was!), to wtedy narzekacie, że są za duże i nie chcecie ich całować. Panowie, brak u Was konsekwencji!

Makijaż

Temat rzeka. Jedni wytknęli, że kobieta była zbyt mocno umalowano albo niestety miało tego make-upu za mało. Na szczęście to chyba jedyny punkt, który można zmienić w kilkadziesiąt minut. Pozostałe niestety są z nami od urodzenia, więc sami rozumiecie.

P.S

Ocenianie kogokolwiek na podstawie tylko i wyłącznie wyglądu jest naprawdę bardzo słabe. Pozdrawiam ja – ta z za dużą pupą i złym rozstawem oczu. Ciao!

Polecane

Może Cię zainteresować