×

Opiekun zgwałcił roczną dziewczynkę. Wykorzystał ją 153 razy

Opiekun zgwałcił roczną dziewczynkę 49-krotnie, natomiast wykorzystał ją seksualnie, wykonując inne czynności 153 razy! Czeka go zaledwie 12 lat więzienia.

Pedofil skazany w Szwecji

W Szwecji zapadł wyrok w sprawie 20-letniego pedofila, który dopuścił się 49 gwałtów na powierzonej jego opiece rocznej dziewczynce. W sumie wykorzystał ją 153 razy, gwałcąc i podejmując inne czynności seksualne.

Jak donosi korespondent Polskiego Radia w Szwecji, Przemysław Gołyński, pedofil został skazany na zaledwie 12 lat więzienia. Ma też zapłacić rodzicom dziewczynki 120 tysięcy euro odszkodowania.

Opiekun zgwałcił roczną dziewczynkę

Nie wiadomo, jak doszło do tego, że zwyrodnialec wykonywał pracę opiekuna do dzieci. Podczas śledztwa wyszło na jaw, że należał do międzynarodowej szajki pedofilów i w tak zwanym dark necie udostępniał innym zboczeńcom dziecięcą pornografię.

Nie zostało też wyjaśnione, dlaczego rodzice nie podejrzewali, że ich dziecko pada ofiarą przestępstw seksualnych, zwłaszcza gdy doszło do nich 153 razy, w tym 49 gwałtów!

W trakcie procesu, który toczył się w Sądzie Rejonowym w Falun, pedofil przyznał się do winy. Został skazany na 12 lat więzienia i 120 tysięcy euro zadośćuczynienia na rzecz rodziców zgwałconego dziecka, jednak uznał, że wyrok jest zbyt surowy.

20-latek zapowiedział odwołanie od wyroku

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.o2.pl, www.tvp.info

Może Cię zainteresować

zamknij