Oliwia znęcała się na córką i groziła, że ją zabije. Wstrząsające nagrania stały się dowodem

Oliwia P. była popularną wśród mam Instagramerką. W mediach społecznościowych wielokrotnie publikowała fotografie swojej małej córeczki. Wiele osób było nimi zachwyconych i jej podejściem do Neli również. Teraz wszystko diametralnie się zmieniło. Do sieci trafiły nagrania, które całkowicie odbiegają od tego, co dane było oglądać fanom Oliwi. Wiele wskazuje na to, że życie tej insta-mamy i jej córeczki w rzeczywistości znacznie odbiegało od ideału, który mogliśmy widzieć na fotografiach…

Najpierw zachwycali się Oliwą, później jej uroczą córeczką

Profil Oliwi na Instagramie ze zdjęciami modnych stylizacji i pięknej młodej dziewczyny przyciągał masę obserwatorów. Później gdy zaszła w ciążę i urodziła córeczkę, wcale nie było inaczej. Coraz więcej osób chciało oglądać śliczną jak laleczka i zawsze modnie wystylizowaną Nelę. Jednak już wtedy niektórym osobom coś nie pasowało…

Niektórzy dziwili się na przykład, że ciążowy brzuszek instagramerki był ledwo widoczny. Teraz już wiadomo, dlaczego… Pojawiły się komentarze osób z jej otocznia, że głodziła się będąc w ciąży.

Pamiętam te fotografie. Jej ciążowy brzuszek tuż przed porodem był ledwo widoczny – wyznaje cytowana przez fakt24.pl była fanka Oliwi

Oliwia znęcała się na córką i groziła, że ją zabije. Wstrząsające nagrania stały się dowodemUdostępnij

Fanki wierzyły jej i ufały

Internetowa kariera pięknej mamy-instagramerki nabierała tempa. Ludzie podziwiali jej gust i podejście do córeczki. Młoda mama testowała akcesoria dla dzieci i wrażeniami dzieliła się z fankami, które jej ufały. Ba! Młoda kobieta stanowiła dla nich wzór do naśladowania!

Publiée par Sprawa Oliwii P. sur Dimanche 9 septembre 2018

Prawda wyszła na jaw

Jakiś czas temu wszystko się zmieniło. Do sieci trafiły niepokojące nagrania. Oliwia pokłóciła się ze swoim mężem Mariuszem, a już kilka dni później para przeniosła swój konflikt do sieci. Wtedy światło dzienne ujrzała przerażająca prawda.

Najpierw Oliwia udostępniła film, na którym mąż ją zdradza. Później oskarżyła go o porwanie córki. Wtedy on nie pozostał jej dłużny. Do Internetu wyciekły nagrania, z których wnioskujemy, że idealna matka znęca się nad swoją córeczką. Zwroty, które za chwile przeczytacie, to zaledwie kropla w morzu tego, co znajduje się na nich.

Zdechnij szmato w cierpieniach. Jeb… kur… śmieć. Wyp… do ojca

Zamknij się k***o, siedź tam

Poniżej możecie przesłuchać całość:

#tematdlauwagiKolejne nagranie na ten dzień obnażające realia wychowania dziecka, gdzie dostrzec można wiele nieprawidłowości. Nie ma tolerancji dla takich zachowań a dbanie o wizerunek nie ma tu nic do rzeczy. W takich sprawach należy reagować i reagujcie i Wy. Zamiast stać i biernie sie przyglądać opublikujcie to w dostępnych mediach celem ukazania prawdy w sposobie wychowania i panujących obyczajach. Nie sztuka przyglądać się temu i komentować wg własnego zasobu słownictwa, sztuka reagować dając wymiarowi sprawiedliwości powód do szybkiej reakcji i działania wg obowiązującej litery prawa. Nie mnie oceniać kto jest winny w tej sprawie, ale w usłyszanej rozmowie wiele wskazuje że nie warto być na to obojętnym.Pamiętaj !!! to dziecko cierpi najbardziej…#tematdlauwagi

Publiée par Sprawa Oliwii P. sur Dimanche 9 septembre 2018

Twierdzi, że mogłaby ją zabić

To jednak nie wszystko. Młoda kobieta w jednym z nich mówi wprost, że byłaby w stanie zabić swoją córeczkę. Zdradza nawet, jakby to uczyniła.

M: A co by było, jeśli nie dałbym ci pieniędzy

O: Zaj… nożem siebie, ciebie i Nelkę

UWAGA !!! Kolejne nagranie w którym wyraźnie słychać groźby wobec nieletniej Nelii.Nie bądźmy obojętni, te nagranie wyczerpuje znamiona z art 190§1 kk a bierność w tej sprawie doprowadzić może do tragicznych w skutkach konsekwencji.Sprawa została zgłoszona do Rzecznika praw dziecka oraz na niebieską linię. Mam nadzieję że nie stanie się to obojętne wobec litery prawa.

Publiée par Sprawa Oliwii P. sur Dimanche 9 septembre 2018

Sprawą w końcu zainteresowała się policja

Redaktorzy portalu fakt24.pl udali się do Oliwi, aby dać jej szansę wytłumaczenia się. 26-latce zabrakło jednak odwagi, aby to zrobić. Sprawa na chwile ucichła, ale wiadomo już, że teraz zainteresowała się nią policja, opieka społeczna, nawet Marek Michalak, rzecznik praw dziecka.

Oliwia znęcała się na córką i groziła, że ją zabije. Wstrząsające nagrania stały się dowodemUdostępnij

Oby teraz mała Nela była bezpieczna i szczęśliwa!

Źródło: facebook.com, fakt.pl | Fotografie: instagram.com, facebook.pl