×

13-letnia Oliwia z The Voice Kids porwała publiczność. Jury: „Nie można tak dobrze śpiewać”

Oliwia Walicka zrobiła ogromne wrażenie na jurorach programu The Voice Kids 2. Zaśpiewała przebój „Let Me Love You” DJ Snake’a oraz Justina Biebera. Publiczność zgromadzona w studiu była zachwycona, a internauci typują ją na finalistkę programu.

Nowe talenty

Niedawno rozpoczęła się emisja drugiej serii The Voice Kids. Kolejne przesłuchania w ciemno wyłaniają młode talenty. Wokalne zdolności zaprezentowała m.in. Oliwia Walicka. Zaśpiewała wielki przebój, a jej wykonanie stało się hitem.

Reakcja trenerów

Jurorzy zachwycili się niezwykle interesującym wokalem Oliwki. Już w pierwszych sekundach występu nastolatki padły słowa od Tomsona (Tomasza Lacha):

Nie można tak dobrze śpiewać!

Ostatecznie przy fotelu jego i Barona nie zapalił się napis „CHCĘ CIEBIE”, czego panowie później bardzo żałowali.

Porwała do tańca

13-letnia dziewczynka porwała do tańca publiczność i trenerów, którzy odwrócili swoje czerwone fotele. W trakcie występu bez wątpienia najlepiej bawił się Dawid Kwiatkowski. Cleo była oczarowana młodą piosenkarką.

Wybór drużyny

Żywiołowa i charakterna nastolatka była wzruszona słowami i oceną jurorów. Ostatecznie zdecydowała się śpiewać w drużynie Joanny Klepko, czyli wspomnianej wyżej Cleo.

Wulkan energii

Oliwia nie tylko na scenie jest pełna energii. Jak mówi jej mama, od rana „skacze, śpiewa, tańczy”. Czasami daje im popalić.

Chociaż uznawana jest za chłopczycę, która niczego się nie boi, ma wielkie serce. Stara się pomagać innym, ustępuje miejsca starszym w autobusie i robi zakupy chorej babci.

Internauci zachwyceni

Pod wrażeniem talentu Oliwii Walickiej są również internauci. Nagranie z jej występu cieszy się ogromną popularnością na YouTube. Ma już prawie 450 000 wyświetleń. Można uznać, że jest to aktualnie jedna z najpopularniejszych treści w tym serwisie.

Pod filmikiem posypała się lawina pozytywnych komentarzy. Internauci są zachwyceni jej głosem i osobowością. Twierdzą, że pięknie śpiewa i wzbudza emocje. Dla wielu z nich, Oliwka ma ogromne szanse, aby znaleźć się w finale, a nawet wygrać program.

Czy występ Oliwii również zrobił na Was takie duże wrażenie?

Może Cię zainteresować

zamknij