×

Oliwia Bieniuk ma nową fryzurę. Wygląda w niej na znacznie starszą

Oliwia Bieniuk to córka Jarosława Bieniuka i zmarłej Anny Przybylskiej. Nastolatka powoli wkracza w świat show-biznesu, ale robi to wszystko pod kontrolą taty. Razem wzięli nawet udział w reklamie popularnej telefonii komórkowej. Tym razem Oliwia Bieniuk zachwyca nową fryzurą. Ostrym cięciem pochwaliła się na swoim koncie na Instagramie. Wprawdzie przez ostatni czas nie była zbyt aktywna w social mediach, ale wydaje się, że zaczyna to nadrabiać.

Bardzo możliwe, że cisza na jej koncie miała związek z tym, co działo się przez ostatnie miesiące z jej ojcem, którego sopocka modelka oskarżyła o gwałt

Jako nastolatka na pewno musiała to przeżyć i bardzo możliwe, że razem z ojcem doszli do wniosku, że wzmożona aktywność w sieci nie była w tamtym momencie wskazana.

Jednak kurz powoli opada i nastolatka może znów cieszyć się z bycia młodą kobietą. Postawiła na zmianę wizerunku i faktycznie Oliwia Bieniuk zachwyca nową fryzurą

Ostre, krótkie cięcie, w którym jeszcze bardziej przypomina swoją mamę, gdy była w podobnym wieku. Do tego modna stylizacja, która podkreśla idealną figurę Oliwii, ale też odrobinę postarza. Powiedzielibyście, że ma 16 lat?

Czy Waszym zdaniem też jest podobna do pięknej mamy?

Może Cię zainteresować

zamknij