×

Oliwia Bieniuk pokazała, gdzie spędzi sylwestra! Widoki zabierają dech w piersiach

Córka Anny Przybylskiej nieustannie przykuwa uwagę internautów. Fani Oliwii Bieniuk śledzą każdy jej post i relacje w mediach społecznościowych. Opłaciło się czekać, bo nastolatka opublikowała wyjątkowe InstaStory.

Fani zachwyceni nowymi zdjęciami

Miesiąc temu Oliwia Bieniuk wrzuciła kilka zdjęć na swojego Instagrama, pochodzących z profesjonalnej sesji fotograficznej. Fani nastolatki zwrócili uwagę, że coraz bardziej przypomina mamę. Oliwia jednak rzadko publikuje coś na swoim profilu, dlatego każdy wpis budzi ogromne emocje.

Oliwia Bieniuk wyjechała na sylwestra

Pomimo ostrożności córki Ani Przybylskiej, co do wrzucanej przez nią do sieci treści, można być na bieżąco. Jeśli tylko obserwuje się jej profil.

Wczoraj umieściła InstaStory, które sugeruje gdzie Oliwia Bieniuk zamierza spędzić sylwestra.

Wcześniej Oliwia była w Zakopanem

Spekulowano, że tam będzie bawić się w noc sylwestrową. Jednak dziewczyna kontynuowała swoją drogę i wyjechała poza granicę naszego kraju. Znalazła się na Słowacji przy muzyce, lecącego z radia, Taco Hemingwaya.

Zwracając uwagę na mijane znaki i zakładając, że Oliwia nie wybrała się w dłuższą podróż, możemy przypuszczać, że przebywa w okolicy łomnickiego szczytu na Słowacji.

A wy gdzie spędzicie sylwestra? Także planujecie wyjechać?

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij