×

Oliwia Bieniuk coraz bardziej podobna do mamy. Aktualne zdjęcia nie pozostawiają złudzeń

Oliwia Bieniuk, 17-letnia córka Ani Przybylskiej i Jarosława Bieniuka, coraz bardziej przypomina swoją piękną mamę. Dowodem na potwierdzenie tych słów są wykonane przez przyjaciółkę zdjęcia, którymi pochwaliła się w mediach społecznościowych. Patrząc na nie, nie ma się więc co dziwić, obserwatorzy nastolatki są zachwyceni jej urodą.

Oliwia Bieniuk

Instagram

Rodzeństwo Oliwii

Oliwia to nie jedyne lecz pierwsze dziecko Jarosława i Ani. Nastolatka przyszła na świat 18 października 2002 roku. 13 stycznia 2006 roku urodził się jej brat Szymon, a 21 marca 2011 roku na świecie pojawił się Janek.

Nastolatka pójdzie w ślady matki?

Mimo młodego wieku już widać, że Oliwię ciągnie do świata show-biznesu. Wzięła już udział w kilku rodzinnych sesjach, a także wystąpiła w kampanii reklamowej jako modelka promująca kolekcję Reserved Kids. Wraz z tatą i braćmi mogliśmy ją również zobaczyć w reklamie telefonii komórkowej sieci Play. W kwietniu wschodząca gwiazda wzięła także udział w filmiku nagranym przez IX Liceum Ogólnokształcące w Gdyni. Trzeba przyznać, że świetnie sobie poradziła.

Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół “The Glimmer Project” pod tytułem “Glimmer” w którym miałam przyjemność wystąpić. Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF – poinformowała Oliwia Bieniuk

Efekt nagrań prezentujemy poniżej. Myślicie, że już niebawem zobaczymy ją na dużym ekranie?

Glimmer

Film produkcji IX LO w Gdyni – Zespół "The Glimmer Project" pod tytułem "Glimmer". Produkcja bierze udział w plebiscycie internautów na najpopularniejszy film IX Przeglądu KFF.Przypominamy, że aby skutecznie oddać na niego głos należy:- polubić nasz profil ;)- kliknąć reakcję (jakąkolwiek) pod filmem OPUBLIKOWANYM BEZPOŚREDNIO NA NASZYM FANPAGE'U (lajkowanie udostępnianych nie będzie wliczane do statystyk mających wpływ na wynik konkurencji).Producentom najczęściej klikanego filmu wręczymy nagrodę specjalną podczas Gali w dniu 24 kwietnia.GŁOSY LICZYMY DO 22 KWIETNIA O PÓŁNOCY!#KrótkieFormyFilmowe

Opublikowany przez Komenda Miejska Policji w Gdyni Piątek, 5 kwietnia 2019

Podobna do Ani?

Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij