×

Olga Frycz pochwaliła się zdjęciem córeczki. Zdradziła też jej piękne imię!

Olga Frycz i jej partner Grzegorz Sobieszek zostali szczęśliwymi rodzicami. Na początku tego tygodnia na świecie pojawiła się ich córeczka. Oboje starali się strzec faktu narodzin dziecka, ale nie dało się tego długo ukrywać… Wygadała się ich przyjaciółka – Joanna Jędrzejczyk. Teraz Para pochwaliła się zdjęciami swojej uroczej córeczki i zdradziła, jakie imię otrzyma dziewczynka.

Wczoraj popołudniu Olga udostępniła na swoim instagramowym profilu zdjęcie córeczki z podziękowaniami dla szpitala, personelu i jeszcze kilku osób. Przy okazji zdradziła także, że dziewczynka otrzymała na imię Helenka.

Tylko spójrzcie – kwintesencja miłości! ?❤

Z całego mojego serca pragnę podziękować Dyrekcji oraz Personelowi Szpitala Specjalistycznego im. Świętej Rodziny za stworzenie mi idealnych warunków do przywitania na świecie naszej córeczki Heleny.

Dziękuję za wspaniałą opiekę położniczą (szczególnie dziękuję za cierpliwość, wyrozumiałość i za życzliwość kochanej pani położnej Natalii Michalczuk). Ogromne podziękowania dla dr n. med. Marty Szajnik , za przeprowadzenie mnie przez magiczny okres ciąży oraz za to, że była przy mnie i czułam się bardzo bezpiecznie i spokojnie podczas tego najważniejszego wydarzenia jakim był poród.

Dziękuję również mgr. Joannie Mróz za wprowadzenie mnie w tajniki połogu i macierzyństwa na szkole rodzenia.

Jestem wdzięczna, szczęśliwa, zaopiekowana i gotowa na rozpoczęcie najpiękniejszej przygody mojego życia właśnie dzięki Wam ! ????????

@xgriszkax ????Dziękuję Zuzi @_zussska_ ??? i mojej kochanej Mamie ??? #letsgetthepartystarted

Dumny tata

Zdjęciem pochwalił się również Grzegorz, którzy zaznaczył, że choć minęło zaledwie 3 dni od narodzin córeczki, wie, że jego życie zostało wywrócone do góry nogami!?

Helena ❤️❤️❤️ Jak moja babcia ?? Minęły dopiero 3 dni, a ja już wiem, że życie mam wywrócone do góry nogami ??? @tojafrycz dziękuje! ?

Świeżo upieczonym rodzicom jeszcze raz gratulujemy! ❤️

Może Cię zainteresować

zamknij