×

Upuściła 5-tygodniowe dziecko na główkę w sklepie. Nie pozwoliła nikomu na udzielenie mu pomocy

Do Old Paris Flea Market 30 października tego roku wezwano policję ponieważ klienci zauważyli, że dwie kobiety źle traktują niemowlę. Świadkowie dostrzegli, że jedna z pań w bardzo niestabilny sposób niesie około 5-tygodniowe dziecko.

Nie reagowała na prośby ludzi

Okazało się, że kobietą tą jest 47-letnia Sandra Gant, ciotka malucha. Ludzie, którzy widzieli to zdarzenie, zwracali jej uwagę, krzyczeli na nią, a nawet prosili, aby trzymała główkę dziecka, ponieważ może zrobić mu krzywdę. Ona jednak atakowała ich ze złością, twierdząc, że to jej sprawa, jak nosi dziecko i szła dalej z bezwiednie kiwającą się na boki główką maleństwa.

GEX Discount Store Oklahoma City,OK

Niemowlę wypadło jej z rąk

W pewnej chwili kobieta poślizgnęła się, co spowodowało, że upuściła dziecko na główkę. Jednak gdy tak się stało wcale nie schyliła się, aby mu pomóc. Nie dopuściła do niego nawet ludzi, którzy chcieli to zrobić. Nerwowo ich odpychała i krzyczała.

Świadkowie zdarzenia stwierdzili, że kobieta była prawdopodobnie pod wpływem jakiegoś narkotyku. W jej ruchach widać było, że nie do końca je kontroluje.

Matka maluszka była pod wpływem narkotyków

Okazało się, że matka dziecka, Darinda Gant, również znajdowała się na miejscu. Jednak kobieta była, jakby nie do końca świadoma tego, co się dzieje i nie przejmowała się nim, ani jego upadkiem. Dlatego jej dzieckiem „opiekowała się” siostra. Gdy możliwe stało się jej przesłuchanie, Darinda przyznała się, że przed zdarzeniem zażyła Xanax, Gabapentynę i nieznaną ilość Lortabów.

Całe szczęście, że ludzie nie byli obojętni na krzywdę dzieciątka. Kto wie, może uratowali mu życie.

Polecane

Może Cię zainteresować