×

Olaf Lubaszenko schudł 80 kilogramów! Niesamowita metamorfoza popularnego aktora

Aktor do niedawna zmagał się z ogromną nadwagą. Dziś jego metamorfoza naprawdę imponuje. Olaf Lubaszenko schudł 80 kilogramów i wygląda o wiele zdrowiej.

Ogromna nadwaga

Olaf Lubaszenko to jeden z najbardziej cenionych polskich aktorów. Gwiazdor wystąpił w kilkunastu hitowych produkcjach, m.in. „Psy” czy „Krótki film o miłości”. Widzowie pokochali go również za rolę Romana Pyrki w serialu „Barwy Szczęścia”, gdzie grał ponad 4 lata. Już wtedy Lubaszenko zmagał się z problemami zdrowotnymi.

W 2014 roku aktor przyznał, że jego nadwaga (wówczas ważył aż 165 kilogramów przy 179 cm wzrostu) wynika nie tylko z problemów natury zdrowotnej, ale także psychicznej. W wywiadzie dla Newsweeka powiedział:

Moja waga jest objawem, a nie przyczyną. Z przyczyną sobie poradziłem. Tyle że naprawdę nie ma znaczenia, co było pierwsze – depresja i otyłość to upiorne siostry bliźniaczki. Świetnie ze sobą zgrane i dopasowane. Mają jeszcze dwójkę rodzeństwa: to cukrzyca i bezdech senny.

W pewnym momencie jego stan zdrowia był na tyle nieciekawy, że myślał nawet o operacji żołądka:

Byłem u bariatry. Byłem nawet o krok od operacji, ale zazwyczaj, kiedy zaczynam zabierać się do tematu operacji, następuje taki efekt strachu, organizm się mobilizuje i zaczyna chudnąć

– wyznał potem w Radiu Zet.

Olaf Lubaszenko schudł 80 kg

W końcu aktor postanowił się naprawdę zmobilizować i zmienić swój tryb życia. Dzięki temu w ostatnim czasie przeszedł ogromną metamorfozę. Jak donosi Super Express, Lubaszenko obecnie waży zaledwie nieco ponad 100 kilogramów.

Gwiazdor wyznał, że w powrocie do dawnej formy pomogła mu restrykcyjna dieta i miłość do sportu. Dzięki temu dziś prezentuje świetną i wręcz sportową sylwetkę. Na swoim profilu na Instagramie aktywnie komentuje życie społeczne. Jest też zagorzałym kibicem.

Lubaszenko pamięta jednak o demonach z przeszłości. Często publikuje prozdrowotne wpisy, jak np. post z okazji Światowego Dnia Cukrzycy.

Źródła: www.popularne.pl, www.se.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie: Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować