×

Jurorka „Tańca z Gwiazdami” spodziewa się dziecka. Przekazała fanom tę wesołą nowinę

Każdy, kto ogląda „Taniec z Gwiazdami” na pewno zna uroczą, ale i konsekwentną blondynkę z jury. 36-latka, która jest profesjonalną tancerką, ocenia możliwości ruchowe naszych rodzimych gwiazd. Nie było jej łatwo zastąpić Beatę Tyszkiewicz, ale chyba się udało, bo dziś ma już spore grono fanów. Dziś jurorka podzieliła się wesołą nowiną ze swoimi fanami. Ola Jordan jest w ciąży!

Od 16 lat jest związana ze swoim mężem, Jamesem Jordanem, ale dopiero teraz zdecydowali się na dziecko

Wprawdzie w kuluarach mówiło się o tym, że gwiazda może spodziewać się dziecka, ale nikt nie miał pewności. Dziś ona sama rozwiała wszelkie wątpliwości, dodając wymowne zdjęcie ze swoim mężem i… zdjęciem dziecka.

Jurorka Tańca z Gwiazdami jest w ciąży
Instagram

Ola Jordan jest w ciąży i pochwaliła się tym na Instagramie. Oczywiście poza zdjęciem dodała także kilka słów od siebie

Nie mogę uwierzyć, że to piszę, ale cieszę się, że James i ja spodziewamy się dziecka. Oboje jesteśmy bardzo podekscytowani. Mamy tyle miłości do dzielenia się i wiem, że James będzie najlepszym tatą w historii. Jest naprawdę bardzo delikatny i już rozmawia z naszym dzieckiem każdego dnia blisko mojego brzucha.

Byłam z Jamesem przez ponad połowę mojego życia i zawsze mówiłam, że nigdy nie będę kochała nikogo tak bardzo, jak kocham jego… ale teraz wiem, że będę, ale w zupełnie inny sposób. Nie mogę się doczekać, aby spotkać tę małą osobę rosnącą we mnie i dać jej całą miłość, jaką mam

Ola Jordan jest w ciąży
Instagram

„Ciąża nie była dla nas łatwa i była to długa i emocjonująca podróż, ale udało nam się i należymy do grona szczęściarzy”

Moje serce kieruje się do wszystkich par, które wciąż starają się o ten magiczny moment i zawsze będę modliła się za was

Jurorka Tańca z Gwiazdami
Instagram

Nam nie pozostaje nic innego, jak pogratulować przyszłym rodzicom!

Może Cię zainteresować

zamknij