×

Tata poszukuje włamywacza, który ukradł z jego domu bardzo cenną dla synka rzecz

Jakim trzeba być perfidnym człowiekiem, aby nie tylko kogoś okraść, ale i zabrać dziecku jego oszczędności, które odkładało w skarbonce? Świat nie powinien nas zaskakiwać, ale codziennie słyszymy o absurdalnych sytuacjach, w których człowiek człowiekowi wilkiem. Czy naprawdę tak ciężko żyć uczciwie?

Zakradł się do domu

Na portalu wykop.pl pewien użytkownik podzielił się bardzo smutną informacją. Ktoś włamał się do jego domu, a z pokoju jego dziecka wyniósł skarbonkę z pieniędzmi. Brzmi jak nieśmieszny żart, prawda? Niestety to wszystko jest prawda. Teraz dzielny tata szuka włamywacza i złodzieja.

Wczoraj (11.04) ten typek w Marcinkowicach niedaleko Wrocławia/Oławy włamał się do domu i… okradł skarbonki dzieci – młody kilka miesięcy dzielnie odkładał wszystko co zarobił, bo zbierał na komputer… przy okazji był to akurat dzień jego urodzin, więc dostał fajny prezent od nieznanego pana…

Gnojek jeździ czarnym BMW serii 3 model E46, z przyciemnianymi tylnymi szybami, z naklejką (przypuszczalnie) BMW MOTORSPORT na przedniej szybie.

Tablica rejestracyjna to najprawdopodobniej KNT25484.

Szukam kontaktu z tym „miłym” panem…

Z góry dziękuję za pomoc!

Może ktoś rozpozna osobę, która odważyła się na taki krok…

Polecane

Może Cię zainteresować