×

Zdenerwował się na 6-letnią córkę w czasie zakupów. Niespodziewanie uderzył ją w twarz

Jak podłym człowiekiem trzeba być, aby skrzywdzić dziecko?! Co trzeba mieć w głowie, aby celowo zadać ból własnemu maleństwu?! Na te pytania z pewnością trudno jest odpowiedzieć normalnemu człowiekowi. Niestety, okazuje się, że takich sytuacji jest coraz więcej…

Wydarzenie to miało miejsce 31 grudnia 2017 roku tuż przed godziną 15:00, w galerii handlowej w Lubaniu. Mężczyzna przebywał tam na zakupach wraz z kilkuletnią córeczką. W pewnym momencie zostawił ją w salonie prasowym, a sam udał się w inne miejsce.

Dziewczynka przez chwilę przeglądała kolorowe gazety dla dzieci. W końcu zdecydowała się na jedną, wzięła ją do kasy i zapłaciła banknotem o nominale 10 złotych. Wtedy do kiosku wbiegł jej rozwścieczony ojciec i zaczął krzyczeć.

Mężczyzna wyrwał dziewczynce czasopismo z rąk i wymachiwał nim. Krzyczał na nią, miał też pretensje do ekspedientki, że sprzedała gazetę 6-letniemu dziecku bez jego zgody. Następnie kilkakrotnie uderzył malutką w twarz. Sytuacja wyglądała naprawdę strasznie. Gdy wychodzili ze sklepu, grodził dziecku, że faktyczną kare poniesie w domu.

Nagranie z kamery przekazano policji, która szybko zidentyfikowała mężczyznę.

Polecane

Może Cię zainteresować