×

Ojciec Dyrektor organizuje Sylwester! Uwagę zwraca długość imprezy oraz cena

Dla młodzieży, która nie ma jeszcze planów sylwestrowych, Tadeusz Rydzyk przygotował zaskakującą ofertę. Wydarzenie organizowane pod hasłem „Życie to coś więcej” kusi swoją wyjątkowo niską ceną. Jak będzie wyglądał Sylwester z Radiem Maryja? Czy ojcu Rydzykowi uda się zachęcić młodzież do katolickiej imprezy?

Sylwester z Radiem Maryja

Nie stać Cię na kosztowny sylwestrowy bal w luksusowym hotelu, a może znudziły Ci się domówki ze znajomymi? Ojciec Rydzyk wychodzi z zaskakującą inicjatywą spędzenia końcówki roku. Jak wspomina Wirtualna Polska, czytając zapowiedź tej hucznej imprezy, wielu może się zdziwić. Wszystko dlatego, że Sylwester z Radiem Maryja można uznać za bardzo nietypowy:

Z pewnością jej program odbiega daleko od przeciętnych wyobrażeń o hucznym wejściu w nowy rok

– możemy przeczytać w WP.

Chodzi tu zarówno o atrakcje jak i termin wydarzenia. Sylwester z Radiem Maryja ma potrwać aż trzy dni, tj. od 30 grudnia do 1 stycznia. Impreza pod hasłem „Życie to coś więcej” skierowana jest głownie do młodszych wiernych w wieku od 13 do 19 lat.

czy w Sylwestra można puszczać fajerwerki 3
Pixabay

Program Sylwestra z Radiem Maryja

Na stronie rozgłośni Radia Maryja w ogłoszeniu promującym wydarzenie możemy przeczytać:

Mijający rok był niezwykle bogaty w różne wydarzenia, również te nieprzewidywalne. Krótko mówiąc – mógł nas zadziwić, ale i zmęczyć. Jaki będzie nadchodzący? Tego nie wiemy, ale na pewno nie pozostanie obojętny. Dlatego proponujemy ci dobrze zakończyć ten rok i dobrze rozpocząć nowy

Co czeka młodzież, która postanowi w tym roku skorzystać z tego nietuzinkowego programu sylwestrowego?

Czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa

– zapowiadają organizatorzy.

Przyznacie, że cena tego wydarzenia jest niezwykle konkurencyjna. Trzydniowy pakiet (nocleg i wyżywienie) to zaledwie 150 zł. Sylwester z Radiem Maryja odbędzie się hotelu akademickim Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W ogłoszeniu rozgłośnia apeluje do rodziców i dziadków, aby proponowali to szczególne wydarzenie swoim dzieciom oraz wnukom.

To może być dla nich dobry, wartościowo spędzony czas w gronie rówieśników

– czytamy ogłoszeniu Radia Maryja.

Chętnym do spędzenia tego niezwykłego Sylwestra podpowiadamy, aby udać się na stronę internetową Radia Maryja. Za pośrednictwem specjalnego formularza możemy zapisać się to trzydniowe spotkanie.

Źródła: wiadomosci.wp.pl, www.se.pl
0
Would love your thoughts, please comment.x