×

Tata otwiera ogromny prezent świąteczny. Nie może uwierzyć oczom, gdy ze środka wychodzi jego córka!

Święta to czas, który spędzamy w rodzinnym gronie. Zazwyczaj obecność bliskich bierzemy za pewnik i często nie zdajemy sobie sprawy z tego, jakie mamy szczęście, gdyż są osoby, które nie mogą spędzić tego wyjątkowego okresu z rodziną.

Tak było w przypadku Terry Casey. Kobieta spędzała Święta z dala od ojca przez ostatnie 25 lat. Żyjąc po przeciwnych stronach kraju, ojciec i córka widują się kilka razy w roku, jednak ostatnie wspólnie spędzone Boże Narodzenia miało miejsce, gdy Terra miała 4 lata!

Kobieta jednak postanowiła zmienić to i w końcu odwiedzić swego tatę w czasie Świąt. To skutkowało skomplikowanym planem. Reszta rodziny była zaangażowana w genialną niespodziankę i Terra udawała przed ojcem, iż nadal przebywa w swoim mieście, a później ukryła się w gigantycznym pudełku. Czekając cierpliwie, aż ojciec otworzy prezent przed całą rodziną, nie spodziewała się jego reakcji. Jego mina jest absolutnie bezcenna! Niesamowicie wzruszający moment został uchwycony na nagraniu, a ojciec mógł wreszcie nacieszyć się córką w czasie świąt.

Może Cię zainteresować

zamknij