×

Bezwzględna mama goli głowę córki na łyso. Kobieta chce w ten sposób ukarać dziewczynę

Jaką Ty wymierzyłbyś karę, gdybyś dowiedział się, że Twoja dziecko śmieje się ze słabszego, biedniejszego i chorego kolegi lub koleżanki? Niestety, dzieci w dzisiejszych czasach potrafią być naprawdę podłe i dokuczają sobie nawzajem w najokrutniejszy sposób. Czasami ujdzie im to płazem, podczas gdy innym razem muszą za to słono zapłacić. Tak było w tym przypadku…

Poniższe wideo pt. „Matka goli włosy córki po tym, jak znęcała się nad dziewczynką chorą na raka” jakiś czas temu obiegło Internet. Jaki faktycznie był powód takiego zachowania kobiety? Nie wiadomo. Wszystko wskazuje na to, że córka dokuczała chorej na raka koleżance ze szkoły, jednak ta informacja wciąż nie jest potwierdzona. Część internautów uważa, że dziewczyna została ukarana po tym, jak jej mama znalazła nagie zdjęcia córki na Facebooku.

W filmie wyraźnie widać, jak GOLI jej głowę. Córka krzyczy i zasłania oczy, ale jej matka jest bezwzględna. Kobiety rozmawiają w języku portugalskim, ale dokładnie nie wiemy skąd pochodzą.

Mimo, iż przyczyna kary jest bardzo przykra, część internautów uznała, że matka przekroczyła tym zachowaniem wszelkie granicę. Jedno jest pewne… Dziewczyna z pewnością zapamięta tę karę na długo!

UWAGA: nagranie jest wstrząsające.

Możemy jednoznacznie stwierdzić, że zarówno córka, jak i matka potrzebują wyraźnej pomocy. Nie jest to powszechna metoda karania własnej córki po tym, jak zrobiła coś złego. Cokolwiek by to nie było, zachowanie jej matki prawdopodobnie pogorszyło całą sytuację – napisał Snopes, który opublikował post na Facebooku.

Może Cię zainteresować

zamknij