×

Podczas wycieczki pod namiot odurzył córkę i jej koleżankę. Później dobierał się do nich

Jak okrutnym człowiekiem trzeba być, żeby zrobić coś takiego własnemu dziecku? 42-letni mężczyzna zabrał 13-letnią córkę i jej przyjaciółkę na wycieczkę. Wycieczkę, podczas której cała trójka miała spać w jednym namiocie podzielonym na trzy pomieszczenia. Jeszcze wtedy żadna z nastolatek nie podejrzewała, że mężczyzna ma wobec nich tak podły plan. Podczas wyprawy podawał bowiem dziewczynom napoje, do których wcześniej dodał lek psychotropowy valium. Na efekt działania środku nie trzeba było długo czekać.

Nastolatki poczuły zawroty głowy i znużone położyły się spać. W tym czasie ojciec jednej z nich próbował je zgwałcić

Kiedy mężczyzna dobierał się do córki wsuwając jej rękę pod bieliznę, nastolatka na szczęście się obudziła i natychmiast kazała mu przestać. 42-latek zupełnie nic sobie jednak z tego nie robił tłumacząc jednocześnie dziewczynie, że „może być modelką”. Przerażona nastolatka zaczęła krzyczeć, co bardzo nie spodobało się jej ojcu. Ojcu, który w odpowiedzi na zachowanie córki zakrył jej usta i przycisnął do ziemi.

Uciekły z namiotu i zadzwoniły na policję

Krzyki i szarpanina w namiocie wybudziły przyjaciółkę pokrzywdzonej dziewczyny. Wkrótce potem nastolatkom udał się uciec z namiotu i zadzwonić na policje. Kiedy funkcjonariusze zjawili się na miejscu, mężczyzna próbował wybrnąć z całej sytuacji tłumacząc, że doszło do nieporozumienia i jest niewinny. Jego zdaniem próbował nakryć śpiworem półnagą córkę. Przeszukanie przeprowadzone przez policjantów wykazało jednak coś zupełnie innego.

W bagażu 42-latka znaleźli lubrykanty, prezerwatywy, valium i taśmę klejącą

Obawy nastolatek potwierdziły dodatkowo badania. Okazało się, że dziewczyny mają we krwi taką ilość wspomnianego wcześniej środka, która była je w stanie uspokoić do tego stopnia, aby można było ułatwić napaść na tle seksualnym. Znalezione środki czy wyniki badań to jedyne powody, które mogłoby wskazywać na to, że 42-latek jest winny. Potwierdzeniem jest także historia wyszukiwanych w jego telefonie haseł. Mężczyzna wpisywał bowiem w komórce takie sformułowania, jak „Ile valium użyć przy kobiecie o wadze 50 kg” czy „Jak długo działa valium”. Do tego wszystkiego dochodzą zdjęcia nastolatek kąpiących się pod prysznicem, które zrobił pod ich niewiedzą.

Mężczyzna przyznał się do stawianych mu zarzutów odurzenia dziewczyn i napaści na tle seksualnym. Nie wykazał jednak skruchy

Proces 42-latka, który użył valium, dobiegł końca. Rozprawa miała miejsce w sądzie w australijskim Gosford. Mężczyzna został ostatecznie skazany na 20 lat więzienia z możliwości ubiegania się o wcześniejsze zwolnienie po 15 latach odsiadki.

Do karygodnego zachowania mężczyzny doszło 12 stycznia 2017 roku.

Strach pomyśleć, co by się mogło stać, gdyby jedna z nastolatek się wtedy nie przebudziła…

____________________________

*zdjęcia mają charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij