18-latka została odurzona. Gdy nie miała siły stawiać oporu, 7 imigrantów wykorzystało ją

W nocy 14 października 18-letnia dziewczyna udała się do klubu we Freiburgu. Wieczór zakończył się tragedią, gdy została odurzona narkotykami i zgwałcona przez co najmniej siedmiu syryjskich imigrantów i mężczyznę z niemieckim paszportem.

Dla młodej kobiety wieczór rozpoczął się imprezą techno we Freiburgu. Ona i jej przyjaciel spotkali się z Majdem H. i jego znajomymi

Niemiecki tabloid Bild mówi, że to właśnie ten mężczyzna odurzył 18-latkę, po tym, jak sprzedał jej tabletkę ekstazy. Po zażyciu pigułki podał jej drinka, a wieczór zakończył się koszmarem dla dziewczyny.

18-latka została odurzona. Gdy nie miała siły stawiać oporu, 7 imigrantów wykorzystało jąUdostępnij
16-letni Kuba przed morderstwem został porwany! Na jaw wychodzą szokujące fakty

18-latka została zgwałcona w pobliskim parku przez kilku imigrantów

Siedmiu sprawców to Syryjczycy, a jeden podejrzany to 25-latek z niemieckim paszportem. Wszyscy mężczyźni zostali aresztowani, ale nie jest jasne, czy wszyscy wykorzystali młodą kobietę.

„Bild” donosi, że głównym sprawcą był Majd H., który był już poszukiwany przez policję. Dziewczyna złożyła doniesienie o napaści jeszcze tego samego dnia. Ten przypadek bardzo przypomina to, co wydarzyło się w zeszłym tygodniu we Włoszech oraz w Łodzi.

To przynosi na myśl tylko jedno: ostrożność i brak zaufania przede wszystkim…

Zobacz także:

Źródło: voiceofeurope.com, rt.com | Fotografie: imgur.com, riausky.com