×

Oddał ukochanego szczeniaka do schroniska. Chciał oszczędzić cierpienia, które serwował psu jego ojciec

12-letni chłopiec zostawił swojego ukochanego szczeniaka przed schroniskiem z wzruszającą notatką. Chciał oszczędzić cierpienia jakie serwował psu codziennie jego ojciec.

Oddał ukochanego szczeniaka do schroniska

Chłopiec, który przedstawił się jako Andrés, zostawił szczenię pitbulla w schronisku w meksykańskim stanie Michoacan 13 lutego. Grupa ratująca psy podzieliła się tą historią na Facebooku i opublikowała list chłopca:

Nazywam się Andrés i mam 12 lat. Moja mama i ja postanowiliśmy zostawić mojego psa w waszych rękach, ukrywając go przed tatą, ponieważ myśli o jego sprzedaży. Ale źle go traktuje i kopie. Pewnego dnia kopnął go tak mocno, że zranił mu ogon. Mam nadzieję, że możecie mu pomóc i zająć się nim. Zostawiłem mu pluszowe zwierzę, żeby mnie nie zapomniał.

Ogromny odzew na post

Gdy tylko grupa podzieliła się historią chłopca, otrzymała ponad 300 próśb o adopcję Rene. Pochodziły one  z całego kraju. Grupa szybko przypomniała ludziom, że ma 120 innych psów, które również potrzebują przyjaznej rodziny.

Gdyby wszyscy otworzyli swoje serce i domy jak dla tego małego pieska, przygarnęliby wszystkie nasze psy ze schroniska

– powiedzieli ratownicy w poście na Facebooku.

Jeśli chodzi o Rene, grupa zabrała rannego szczeniaka do lekarza i odrobaczono go. Jest na dobrej drodze by powrócić do zdrowia.

Oddał ukochanego szczeniaka
Imgur
Źródła: pittsburgh.cbslocal.com
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij