×

32-letni Tomasz odciął matce głowę siekierą. Tuż przed atakiem nagrał szokujące wideo

W Irlandii zatrzymano zabójcę 57-letniej Polki. Bestialskiego czynu dokonał syn ofiary.

Na jaw wychodzą kolejne fakty w sprawie zabójstwa Elżbiety Piotrowskiej, mieszkającej od 10 lat z rodziną w Irlandii.

Makabryczne odkrycie

Przypomnijmy, 8 stycznia w irlandzkiej miejscowości Ardee doszło do dantejskich scen. Zaalarmowani krzykiem sąsiedzi wezwali policję. Funkcjonariusze, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, dokonali makabrycznego odkrycia. Przed budynkiem mieszkalnym leżało ciało kobiety z odciętą głową, którą policjanci znaleźli w domu.

Zatrzymano podejrzanego, którym jest syn zamordowanej

Według wstępnych ustaleń śledczych, zbrodni dokonano za pomocą siekiery. Podejrzanym jest wyłącznie syn kobiety, Tomasz P. Zatrzymano go półtorej godziny po dokonaniu zabójstwa.

O dziwnie zachowującym się mężczyźnie irlandzką policję zawiadomił taksówkarz, który wiózł Polaka. 32-latek powiedział mu podobno, że jedzie kogoś zabić. Jednak w trakcie jazdy zmienił zdanie, twierdząc, że zrobi to innym razem i poprosił kierowcę, by ten zawrócił.

Aktualnie zabójca Elżbiety przebywa w areszcie. Z informacji policji wynika, że mężczyzna jest uzależniony od narkotyków. Jako motyw morderstwa podano „sprawy osobiste”.

Nagranie zwyrodnialca w Internecie

Okazuje się, że Tomasz P. przed atakiem na matkę, zamieścił w Internecie nagranie, w którym oskarża ją o stosowanie czarnej magii. Mówił w nim także o swoim dzieciństwie w Polsce, o UFO, pociągach i diamentach.

Jestem prawdziwym Adolfem Hitlerem – mówił na filmie mężczyzna

Dwukrotnie powiedział też, że potrzebuje pomocy…

Mieszkańcy kilkutysięcznego Ardee są wstrząśnięci tragicznym zdarzeniem. Nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Polecane

Może Cię zainteresować