×

„To najbardziej obrzydliwe ciasto, jakie widziałam”. Panna Młoda nie zapłaciła za tort weselny

Przygotowaniom weselnym często towarzyszy stres. Narzeczeni chcą mieć wszystko dopięte na ostatni guzik. Piękna sala, dobry zespół, smaczne jedzenie i wyjątkowy tort. Ten ostatni element potrafi sprawić wyjątkowo dużo problemów. Przekonała się o tym pewna właścicielka cukierni.

Zawsze ją doceniano

Jordan Randel prowadzi popularną cukiernię The Caker w nowozelandzkim Auckland. Od dawna piecze i dekoruje torty weselne. Jej klienci są zawsze zadowoleni. Przynajmniej byli… do tej pory.

Nie przyjęła zrealizowanego zamówienia

Kilka dni temu okazało się bowiem, że jedna z przyszłych mężatek, która zamówiła tort na wesele, jest rozczarowana jego wyglądem. W związku z tym, zamówienia nie przyjmuje i żąda zwrotu pieniędzy.

Randel z kolei zapewnia, że wykonała tort zgodnie z ustaleniami i wskazówkami panny młodej.

Tego się nie spodziewała

Zaskoczona Jordan postanowiła podzielić się tą historią z fanami. Na swoim profilu instagramowym zamieściła zdjęcia nieszczęsnego ciasta i napisała:

Okazuje się, że to najbardziej obrzydliwy tort, jaki klientka widziała w życiu. Tak straszny, że nie zostanie zaserwowany na jutrzejszym weselu. Nie mamy innego wyjścia, jak oddać jej pieniądze.

Osobiście jestem zachwycona jego wykonaniem. Dokładnie spełnia oczekiwania klientki. Ma wszystko, o co prosiła. Nigdy nie podałabym czegoś, z czego sama nie byłabym zadowolona… Jestem w kompletnym szoku.

Tak to jest, gdy prowadzisz biznes. Dajesz z siebie wszystko, a ktoś tego nie docenia

Opinie internautów

Większość komentarzy pod wpisem Jordan była pokrzepiająca. Według użytkowników Instagrama kobieta zrobiła naprawdę piękny tort, a decyzja panna młodej była dla nich niezrozumiała.

Pewnie sama nie wiedziała czego chce, a teraz wydziwia

Niektórych nie da się nauczyć dobrego gustu

Założę się, że podała coś z bezami i kolorową posypką

To jedno z najpiękniejszych ciast, jakie kiedykolwiek widziałam. Bardzo eleganckie i na pewno pyszne

Powinnaś być z siebie dumna

Pojedyncze głosy krytyki

Tylko nieliczni próbowali wytłumaczyć zachowanie klientki. Być może nie była przygotowana na taką „prostotę” wykończenia ciasta. W każdym razie, nikt nie stwierdził, że tort wygląda „obrzydliwie”.

A jak Wam się podoba ten tort?

_________________________________________
Napisz do nas, jeśli spotkała Cię historia, którą chcesz się podzielić: redakcja@popularne.pl

Może Cię zainteresować

zamknij