×

Obrzydliwe wiadomości o dzieciach Rafała Maślaka. Grożono im śmiercią

Obrzydliwe wiadomości o dzieciach Rafała Maślaka. Grożono im śmiercią. W taki sposób niektórzy internauci pragną zniszczyć spokój i szczęście rodziny Mistera Polski 2014. On i jego żona w 2018 roku powitali na świecie syna, a tego roku w połowie sierpnia urodziła się ich córeczka. Jak można wypisywać takie rzeczy?!

Aktywność maślaków w sieci

Rafała Maślaka nie trzeba nikomu przedstawiać. Jednak dla pewności przypomnijmy, że jest fotomodelem i Misterem Polski 2014. Największą popularność przyniósł mu udział w takich programach jak „Taniec z gwiazdami”, „Agent-Gwiazdy” czy „Dance Dance Dance”. Z kolei od ponad 2 lat możemy oglądać go także i w serialu „Barwy szczęścia”.

W sierpniu 2018 roku wziął ślub z Kamilą Nicpoń. Para już chwilę później powitała na świecie swojego synka Maksymiliana. Teraz na świecie pojawiła się ich córeczka, Michalina.

Rafał Maślak i jego żona są bardzo aktywni w sieci. Często pokazują fanom zdjęcia i nagrania ze swojego życia prywatnego. Nie unikają także chwalenia się pociechami. Wielu ich obserwujących jest tym zachwyconych. Niestety zdarzają się też osoby, które w obrzydliwy sposób komentują posty lub piszą okropne wiadomości prywatne. Niektóre z nich zawierają życzenie śmierci lub groźby.

Obrzydliwe wiadomości o dzieciach Rafała Maślaka

Kamila Maślak opublikowała jakiś czas temu treść tych okropnych wiadomości i komentarzy na swoim profilu na Inastagramie.

Jestem przerażona tym, co czytam. Nie wyobrażam sobie, jak bardzo musi być pani źle w życiu, mimo to życzę, aby nigdy od nikogo nie dostała pani takich słów. Takie obelgi są karalne, a profil nawet po usunięciu jest do odnalezienia przez miesiąc

Udław się tym cyckiem mały gnoju do zabicia

Rozszarpać to małe g*wno!

Macie gnoje kasy jak lodu i jeszcze państwo daje 500 plus na wasze parszywe bachory! A samotna osoba, co zarabia 3 tys., musi wynajmować kawalerkę za 2 tysiące i egzystować o chlebie i wodzie! Takie mamy realia, trzeba być dziś dzieciorobem, albo mieć bogatych rodziców. Gardzę wami, oby wasze bachory zdechły

Kamila podkreśliła, że nie są to wszystkie wiadomości, jakie otrzymuje. Zaznaczyła, że jest ich o wiele więcej i dodała, że takie groźby są karalne, a w sieci nikt nie jest anonimowy.

Źródła: www.instagram.com
Fotografie: www.instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij