×

Mężczyzna na oczach tłumu topi się w rzece. Do wody wskakuje drugi, aby mu pomóc

Osoby, które nie potrafią pływać, nigdy nie powinny wypływać na głębokie wody. W przeciwnych razie może się to skończyć dla nich tragicznie. Tak własnie było w przypadku widocznych na poniższym nagraniu mężczyzn. Całe zdarzenie mrozi krew w żyłach!

Wideo przedstawia mężczyznę, który wskakuje do wody, aby wyciągnąć pływający w niej kawałek drewna. W pewnym momencie cała sytuacja wymyka mu się spod kontroli, a nieumiejący pływać człowiek zaczyna się topić. Wtedy do akcji wkracza drugi mężczyzna, który robi wszystko, aby pomóc koledze. Nie przewidział jednak, że umiejętność pływania to za mało, aby uratować nie tylko życie kolegi, ale w konsekwencji także swoje. Cała akcja kończy się tragicznie, kiedy dwóch mężczyzn znika w otchłaniach wody.

Całe zdarzenie zostało zarejestrowane przez tłum znajdujących się na moście gapiów. Wideo zawiera drastyczne sceny, dlatego dobrze się zastanów, zanim je odtworzysz.

[fvplayer src=”https://www.popularne.pl/wp-content/uploads/2018/07/SHOCKING-Two-Men-Drowned-in-River.mp4″ width=”640″ height=”400″ vast=”https://googleads.g.doubleclick.net/pagead/ads?ad_type=video&client=ca-video-pub-4968145218643279&videoad_start_delay=0&description_url=http%3A%2F%2Fwww.google.com&max_ad_duration=40000&adtest=on
„]

Może Cię zainteresować

zamknij