×

Mężczyzna obmacywał dziewczynkę na miejskim rynku. Jeden z przechodniów nie wytrzymał

Do wyjątkowo przykrego incydentu doszło we wtorek 14 sierpnia w miejscowości Kędzierzyn-Koźle. Jak relacjonują świadkowie zdarzenia, kiedy przechodzili przez tamtejszy rynek, zauważyli dość niepokojącą sytuację. Ich oczom ukazał się mężczyzna, który… obmacywał przestraszoną i płaczącą dziewczynkę!

Reakcje ludzi

Reakcje ludzi na ten niecodzienny widok były różne. Podczas gdy niektórzy przechodzili obok obojętnie, znaleźli się też tacy którzy podnieśli alarm i wezwali policję. Na szczególną uwagę zasługuje jednak jedna interwencja. Ktoś bowiem odciągnął mężczyznę od dziecka i mocno poturbował, dając mu jednocześnie do zrozumienia, że jego zachowanie jest karygodne.

Zwyrodnialec trafił do szpitala

Kiedy na miejsce zdarzenia przybyła policja, okazało się, że zwyrodnialec był pod wpływem alkoholu. Obrażenia, które odniósł przyczyniły się do tego, że w pierwszej kolejności został przetransportowany do szpitala. Postępowanie w całej sprawie wciąż trwa. Miejmy nadzieję, że mężczyzna, który dopuścił się takiego zachowania wobec niewinnej dziewczynki, odpowie za to, co zrobił.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować