×

W Brukseli z ukrycia zrobiono zdjęcia Beacie Szydło. „Wygląda tak niegrzecznie i niepokornie!”

Nowy styl Beaty Szydło! Bez broszki i bez garsonki, ale za to z rockowym pazurem. Tak prezentuje się Beata Szydło w Brukseli. Co za zmiana! Zdjęcia, które zobaczycie poniżej, pokazują zupełnie nową odsłonę naszej byłej Pani premier. Jesteście ciekawi??

Zawsze elegancko i wytwornie

Beata Szydło przyzwyczaiła Polaków, że zawsze wkłada na siebie elegancką garsonkę i zdobną broszkę. Mogłoby się wydawać, że nie ma możliwości, aby było inaczej. No po prostu taką ją już znamy i kochamy. Jednak teraz, gdy Beata Szydło wybrała się do Brukseli i zmieniła otoczenie, zmienił się także i jej styl!

Beata Szydło

Czyż nie taką ją zapamiętaliśmy??

Nowy styl Beaty Szydło - bez broszki

Była premier ma sporą kolekcję broszek

Oczywiście, że tak! Była premier Polski przyzwyczaiła swoich rodaków do tego, że przed kamerami staje w garsonce, a do niej ma obowiązkowo przypiętą broszkę. Przyznała się, że w jej kolekcji znajduje się ponad 50 takich ozdób!

Z kolei kiedyś w rozmowie z dziennikarzem portalu Onet.pl Beata Szydło wyznała:

Nigdy nie byłam fanką broszek. Jak prawie każda kobieta jakieś miałam, ale nie był to gadżet, który specjalnie lubiłam. Pomysł narodził się w kampanii wyborczej

I to był strzał w dziesiątkę! Ozdoba okazała się być jej znakiem rozpoznawczym i na stałe przylgnęła do jej osoby. Dlatego takie zainteresowanie i zdziwienie wywołały jej ostatnie zdjęcia.

bardzo rockowo

Kilka dni temu Martin Mycielski, dyrektor ds. Public Affairs Fundacji Otwarty Dialog, zrobił naszej byłej pani premier zdjęcia w Brukseli. Nie da się ukryć, że na polskich ulicach nikt jej w takim wydaniu nie widział…

rockowy styl szydło

Internauci od razu zobaczyli zmianę, jaka zaszła w Beacie Szydło. Wiele osób stwierdziło, że jest o niebo lepiej. Podobno, jej zmiana sprawiła, że wygląda bardziej przystępnie i młodzieżowo. Pojawiły się również głosy, że i niegrzecznie… ?

Młodzieżowo i bardzo przystępnie – teraz nie bałabym się do niej podejść

Wygląda tak niegrzecznie i niepokornie!

No cóż może teraz zmieni i sposób myślenia…

A gdzie brocha i garsonka? Jak nie ona!

Nowy styl Beaty Szydło — podoba Wam się?

Polecane