×

Nowa wersja kultowego filmu „Kevin sam w domu”. Święta będą teraz w nieco innym klimacie

Od kilku miesięcy krążyły pogłoski, że czeka nas nowa wersja filmu „Kevin sam w domu”. Plotki okazały się prawdą. Kto odpowiada za tworzenie nowej wersji świątecznego hitu i kto wystąpi w tytułowej roli?

Nowa wersja filmu Kevin sam w domu
Instagram

Świąteczny hit

Kasowego przeboju z 1990 roku, w którym Kevin McCallister, ośmiolatek musiał poradzić sobie z włamywaczami nie trzeba nikomu przedstawiać. Niestety główna gwiazda, Macaulay Culkin po premierze drugiej części kultowego filmu zaczął mieć problemy.

Paparazzi nie dawali mu spokoju, na każdym kroku towarzyszyli mu dziennikarze. Zawarł też nieudane małżeństwo w wieku 17 lat. Później popadł w uzależnienie od narkotyków. Na szczęście pomogła mu muzyka i jej tworzenie. Powrócił nawet do aktorstwa.

Culkin odpowiedział na informacje na temat reboota w zabawny sposób. Zamieścił na Instagramie zabawne zdjęcie, na którym siedzi sam z talerzem jedzenia. Do postu dołączył podpis: „Tak właśnie wyglądałby dzisiejszy Kevin sam w domu”.  Wyraził też chęć współpracy przy nowej wersji.

Nowa wersja filmu Kevin sam w domu
Instagram

Nowa wersja filmu „Kevin sam w domu”

Pierwsze informacje pojawiły się w sierpniu, a to za sprawą Disneya, który wyraził chęć zrobienia nowej wersji kultowego hitu. Miałaby to być nowoczesna wersja filmu, dostosowana do dzisiejszego odbiorcy. Chwilę później plotka okazała się faktem i Disney obecnie ogłasza, kto wystąpi w nowej wersji filmu.

Reboot ma trafić na platformę Disney+ i jest to wstęp do produkcji kolejnych, przeznaczonych wyłącznie na tę platformę dzieł.

Nowa wersja filmu Kevin sam w domu
Instagram

W główną rolę wcieli się 10-letni Archie Yates. Chłopak zaliczył fenomenalny występ jako postać drugoplanowa w Jojo Rabbit. Nie zagra on jednak oryginalnej postaci Kevina McCallistera, ale podobnego chłopaka, dziewięcioletniego Maxa.

Wejdzie on w konflikt z pewnym małżeństwem i od tego rozpocznie się cała przygoda.Potwierdzeni są także Rob Delaney (Catastrophe) oraz Ellie Kemper (Unbreakable Kimmy Schmidt). Nie jest jasne, jakie role będą odgrywać para w filmie. Początkowo sądzono, że będą grać rodziców Yatesa, w rzeczywistości jednak wystąpią jako inne postacie. Póki co, nie wiadomo czy ktoś z oryginalnej obsady wróci w nowej wersji.

Nowa wersja filmu Kevin sam w domu
Instagram

Za kamerą stanie Dan Mazer, który odpowiada za takie filmy jak „Bruno”, „Borat” czy „Co ty wiesz o swoim dziadku?”. Widzowie więc nie będą musieli obawiać się o humor, gdyż reżyser ma spore doświadczenie w produkcjach nastawionych na śmiech.

Zdjęcia ruszają od początku 2020 roku w Kanadzie.

Czy reboot ma szansę dorównać klasycznemu Kevinowi? Co myślicie?

Źródła: screenrant.com, www.bbc.com, metro.co.uk
Fotografie: Scena z filmu "Kevin sam w domu" (miniatura wpisu), Instagram, Disney +

Może Cię zainteresować

zamknij