×

Nowa uczestniczka „Big Brothera” kąpie się bez bikini. Przed kamerami pokazała wszystko

Nieplanowane zmniejszenie liczby uczestników „Big Brothera” sprawiło, że do Domu Wielkiego Brata wpuszczono nową osobę. Magda Zając jest w programie od wtorku i wygląda na to, że planuje sporo namieszać. Jak na razie widzowie programu dowiedzieli się, że nawet w przypadku prysznica pod okiem kamer, nie uznaje kąpieli w bikini.

Kompletne przeciwieństwo

Rolniczka z Chełma jest w Domu wielkiego Brata od kilku dni. Od początku było widać, że ma jedną z barwniejszych osobowości spośród uczestników. Oczywiście, przez część domowników została odebrana jako głośna i irytująca. No cóż, rzeczywiście nie można odmówić jej charakteru. Okazuje się, że rolniczka z niewielkiego miasta bardzo różni się od pozostałych uczestników.

Nie wszystkim się podoba

Jeszcze przed wejściem do Domu Wielkiego Brata Magda podkreślała, że ma nadzieję, że program będzie dla niej przygodą życia. Nie ukrywała też, że jest bardzo otwarta na nowe znajomości i związek. Na razie najbardziej zbliżyła się do Igora Jakubowskiego.

Nie uszło to uwadze pozostałych domowników, którzy zauważyli, że bokser także stara się zaimponować dziewczynie. Łukasz, Kasia i Magda Wójcik nie są za bardzo zadowoleni z tej sytuacji, ponieważ stwierdzili, że chłopak bardzo się przez to zmienił – niekoniecznie na plus.

Magdzie Wójcik nie podoba się też nastawienie nowej uczestniczki do zwierząt. Youtuberka-weganka, ma problem z tym, że rolniczka hoduje zwierzęta na ubój, a w czasie wolnym poluje.

Spełniła oczekiwania widzów

Nie da się ukryć, że Magda Zając różni się od pozostałych uczestniczek także w kwestii nastawienia do kamer. Do tej pory mieszkanki Domu Wielkiego Brata, ku rozpaczy niektórych widzów, kąpały się w strojach kąpielowych.

Osoby zwiedzone tą sytuacją, w środę około godziny 20:30 miały szansę zobaczyć to na co czekały. Magda kąpała się nago, a wszystko zostało pokazane na live stream na Playerze. Co ciekawe, rolniczce z Chełma nie przeszkadzała nie tylko obecność kamer. W czasie, kiedy brała prysznic, w pomieszczeniu był też Bartłomiej Boruc.

Jeździectwo i disco polo

Magda jest bez wątpienia bardzo barwną osobą. 27-latka samotnie wychowuje 9-letnią córkę i mówi o sobie, że jest pozytywną wariatką. Razem z rodzicami prowadzi gospodarstwo rolne, poza tym pracuje też w chełmskim starostwie. Studiowała zarządzanie przedsiębiorstwem w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Chełmie.

Jej największą pasją jest jazda konna i strzelectwo, ale to nie koniec ciekawych zainteresowań. Okazuje się, że kilka lat temu 27-latka wystąpiła w teledysku do piosenki disco polo. Można nawet powiedzieć, że gra w nim główną rolę:

Co myślicie o nowej uczestniczce?

zamknij