×

Nowa piosenka blogerki Bakusiowo. Śpiewa, by „polać matce wina”

Malwina Bakalarz, znana jako Bakusiowo, nagrała już cztery covery znanych przebojów, które okazały się hitem. Tym razem Malwina postawiła na oryginalną produkcję z własną muzyką. Czy nowa piosenka blogerki Bakusiowo odniesie sukces? „Baku długo nie nagrywa, ale jak coś wrzuci to jest sztos!” – piszą fanki w komentarzach.

Blogerka parentingowa, która bije rekordy popularności

Współcześnie najpopularniejsze blogi parentingowe w Polsce skupiają wokół siebie taką społeczność, że może im pozazdrościć wielu celebrytów. Nie da się ukryć, że przekłada się to również na imponujące zyski: blogi parentingowe należą do najbardziej dochodowych. Ale to sprawia, że konkurencji nie brakuje. Przetrwają jedynie najlepsi. Należy do nich Malwina Bakalarz – blogerka i youtuberka, wszystkim mamom znana dobrze jako Bakusiowo.

<a href=Twitter">

Twitter

Malwina zaskarbiła sobie sympatię czytelniczek, opisując ciemne i jasne strony macierzyństwa. Ale Bakusiowo ma także aspiracje muzyczne. Dotąd blogerka zajmowała się głównie coverami znanych przebojów, np. „Weź nie pytaj” Pawła Domagały, „Dżagi” Dody, czy „Ona by tak chciała” Ronniego Ferrari. Malwina zaśpiewała także pieśń religijną „Schowaj mnie”, którą w oryginale wykonuje chrześcijański zespół uwielbienia Hillsong.

Wszystkie covery okazały się hitem, dlatego Bakusiowo poszła o krok dalej.

Nowa piosenka blogerki Bakusiowo

Nowa piosenka Bakusiowo autorskie dzieło Baku Family feat. Czwarta Fala. „Matka nie ma lekko” jest utrzymany w bardzo swojskim, prostym klimacie, gdzieś między disco polo, a muzyką ludową. Na myśl przywodzi piosenki Sławomira.

Tradycyjnie Bakusiowo śpiewa o realiach życia każdej matki. Padają standardowe zdania, takie jak: „Mamo a on mnie bije” i „tata przecież nam pozwolił”. Blogerka upiera się w refrenie, żeby „polać matce wina”, bo:

nie lekko ma dziewczyna, dziś humor jest od rana, bo noc przespana. Cud!

– śpiewa Bakusiowo.

Jest zabawnie, biesiadnie, oprócz lampki wina są również kufle pełne piwa. Autorska piosenka Baku Family ma znamiona wakacyjnego hitu. Czy fankom spodoba się Bakusiowo w taki wydaniu?

Po pierwszych komentarzach można przypuszczać, że tak. Pojawiło się już wiele komplementów pod adresem autorki. Fanki chwalą Bakusiowo za dowcip i dystans do rzeczywistości. Mają rację?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować