Były chłopak Edyty Górniak pokazał nową dziewczynę. „Podobna do Hanny Lis!”

O związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego mówiły media w całej Polsce. O ich rozstaniu również. Nic więc dziwnego, że nowa miłość byłego już chłopaka Edyty także nie umknęła uwadze opinii publicznej. Mateusz opublikował wczoraj na swoim Inastagramie zdjęcie z nową dziewczyną.

Wielka miłość i głośne rozstanie

Jeszcze jakiś czas temu wszystkim wydawało się, że Edyta Górniak w końcu znalazła miłość swojego życia w osobie Mateusza Zalewskiego. Niestety, dość szybko przekonaliśmy się, że tak nie było.

Już pod koniec ubiegłego roku artystka na swoim Facebooku zdradziła, że podjęła decyzję o tym, aby rozstać się z Mateuszem. Napisała wtedy:

Internauci odnaleźli zdjęcie młodego Tadeusza Rydzyka. Są i szokujące fakty z jego przeszłości

Potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć

Jej zachowanie chyba nie spodobało się byłemu wybrankowi. Na swoim Instagramie mężczyzna napisał wówczas krótki, ale bardzo dostadny komunikat:

Walka, nawet słowna, mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój Tata. Gdybym teraz wdał się w polemikę, zaszedłbym do poziomu, który jest mi obcy

Były chłopak Edyty Górniak pokazał nową dziewczynę. „Podobna do Hanny Lis!”Udostępnij
Zdjęcie Roksany Węgiel z Izraela wywołało skandal. "Pół dupci ci widać"

Nowa miłość Mateusza Zalewskiego!

Jeśli jednak komukolwiek wydawało się, że Mateusz będzie długo rozpaczał po rozstaniu z piosenkarką, to był w błędzie. Mało tego! Mężczyzna zdążył już znaleźć nową miłość! Zdjęciem pochwalił się już w sieci. Zrobił to w Walentynki!

Niektórzy twierdzą, że Kasia jest bardzo piękna i podobna do…Hanny Lis, a po Mateuszu dopiero teraz widać szczęście… Też tak myślicie?

Teraz jest pięknie

W końcu widać, Mateuszu, miłość w twoich oczach…

Śliczna dziewczyna, szczęścia

Podobna do Hanny Lis!

Zobacz także:

Źródło: plotek.pl | Fotografie: youtube.com, instagram.com