Były chłopak Edyty Górniak pokazał nową dziewczynę. „Podobna do Hanny Lis!”

O związku Edyty Górniak i Mateusza Zalewskiego mówiły media w całej Polsce. O ich rozstaniu również. Nic więc dziwnego, że nowa miłość byłego już chłopaka Edyty także nie umknęła uwadze opinii publicznej. Mateusz opublikował wczoraj na swoim Inastagramie zdjęcie z nową dziewczyną.

Wielka miłość i głośne rozstanie

Jeszcze jakiś czas temu wszystkim wydawało się, że Edyta Górniak w końcu znalazła miłość swojego życia w osobie Mateusza Zalewskiego. Niestety, dość szybko przekonaliśmy się, że tak nie było.

Już pod koniec ubiegłego roku artystka na swoim Facebooku zdradziła, że podjęła decyzję o tym, aby rozstać się z Mateuszem. Napisała wtedy:

Potwierdzam, iż związek Nasz z Mateuszem Zalewskim zmuszona byłam kilka tygodni temu zakończyć

Jej zachowanie chyba nie spodobało się byłemu wybrankowi. Na swoim Instagramie mężczyzna napisał wówczas krótki, ale bardzo dostadny komunikat:

Walka, nawet słowna, mężczyzny z kobietą jest niemęska. Nie tego uczył mnie mój Tata. Gdybym teraz wdał się w polemikę, zaszedłbym do poziomu, który jest mi obcy

Były chłopak Edyty Górniak pokazał nową dziewczynę. „Podobna do Hanny Lis!”Udostępnij

Nowa miłość Mateusza Zalewskiego!

Jeśli jednak komukolwiek wydawało się, że Mateusz będzie długo rozpaczał po rozstaniu z piosenkarką, to był w błędzie. Mało tego! Mężczyzna zdążył już znaleźć nową miłość! Zdjęciem pochwalił się już w sieci. Zrobił to w Walentynki!

Niektórzy twierdzą, że Kasia jest bardzo piękna i podobna do…Hanny Lis, a po Mateuszu dopiero teraz widać szczęście… Też tak myślicie?

Teraz jest pięknie

W końcu widać, Mateuszu, miłość w twoich oczach…

Śliczna dziewczyna, szczęścia

Podobna do Hanny Lis!

Źródło: plotek.pl | Fotografie: youtube.com, instagram.com