×

Nowa miłość Alka Barona. Blanka Lipińska znowu ma powód do zazdrości

Nowa miłość Alka Barona. Do niedawna wydawało się, że związek Barona z Blanką Lipińską ma się świetnie. Zdjęcia publikowane w mediach społecznościowych wskazywały na to, że para dogaduje się wyśmienicie. Teraz okazuje się jednak, że na drodze do ich miłości stoi „wielka przeszkoda”.

Nowa miłość Alka Barona

Muzyk zespołu Afromental i autorka książki erotycznej „365 dni” to bez wątpienia para nietypowa. Chyba nikt nie spodziewał się, że tak odmienne osobowości zdołają stworzyć związek. Gdy niedawno Baron opublikował na Instagramie zdjęcie ze swoją nową gitarą, wiele osób zastanawiało się czy muzyk wystarczająco dużo czasu poświęca swojej dziewczynie i czy rzeczywiście jest ona dla niego na pierwszym miejscu.

Wszystko wskazuje na to, że teraz czasu dla Blanki będzie miał jeszcze mniej, ponieważ w jego życiu pojawiła się nowa miłość. Baron rozpoczął bowiem naukę gry na hang drumie i trzeba przyznać, że idzie mu ona znakomicie. Chłopak Blanki Lipińskiej to prawdziwy multiinstrumentalista. Potrafi grać na saksofonie, gitarze elektrycznej i fortepianie.

Utalentowany muzyk

Mężczyzna opublikował w mediach społecznościowych filmik, w którym widać jak siedzi nad malowniczym jeziorem i oddaje się grze na nietypowym instrumencie. Dźwięki wydobywające się z hang drumu przypominają nieco muzykę orientalną dalekiego wschodu i wprowadzają w przyjemny stan oderwania od rzeczywistości.

Hangdrum – moja największa i najświeższa muzyczna miłość. Czas na nowe wibracje i solowy materiał

– pisze na Instagramie Baron.

Najmłodszy instrument świata

Hang drum to instrument z rodziny idiofonów, który powstał w Szwajcarii w 2000 roku. Niekiedy mówi się o nim, że jest najmłodszym instrumentem na świecie. Składa się z dwóch, wyprofilowanych i połączonych ze sobą stalowych półkul. Jego kształt nieco przypomina UFO.

W czasie gry, muzyk trzyma instrument na kolanach. Gra odbywa się za pomocą gołych dłoni i palców. Na górnej części znajduje się 8 pól dźwiękowych oraz górny gong. Z kolei dolna część jest gładka. Posiada otwór, którym można dodatkowo modulować brzmienie. Hang drum to bardzo młody instrument, ale zdobył już zainteresowanie wielu ulicznych muzyków.

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram, Twitter, YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij