×

Nowa kobieta u boku prezydenta? Jasnowidz Jackowski widział to w swojej wizji!

Krzysztof Jackowski zaszokował swoich rozmówców! Twierdzi on, że pojawi się nowa kobieta u boku prezydenta. Będzie miała olbrzymi wpływ na jego kadencję.

Jasnowidz jest niezwykle aktywny od początku roku

Krzysztof Jackowski często pojawia się w mediach, a jego kanał na YouTubie osiągnął już ponad 110 tys. subskrybentów, a wyświetlenia poszczególnych streamów idą w dziesiątki tysięcy. Niesłabnąca popularność Jackowskiego powoduje, że wiele osób wysyła do niego zapytania odnośnie obecnych wydarzeń na świecie. Ostatnio miało miejsce zaginięcie kobiety w Nowym Sączu. Jackowski wskazał, gdzie znajduje się ciało 34-latki.

Nie mogło również zabraknąć pytań odnośnie do obecnej epidemii i jasnowidz z Człuchowa o koronawirusie także się wypowiedział. Przekazał on pozytywną wizję szalejącej choroby, która według jego słów ma wkrótce zostać pokonana, a jej skutki zniwelowane do minimum.

Nowa kobieta u boku prezydenta?

Słynny Jasnowidz ostatnio podzielił się informacjami, że miał niezwykłą wizję dotyczącą wysoko postawionego polityka. W rozmowie z Super Expressem powiedział, że u boku prezydenta Trzaskowskiego pojawi się nowa kobieta! Ma mieć olbrzymi wpływ na jego kadencję oraz działania:

U boku prezydenta pojawi się nowa kobieta, która odmieni jego prezydenturę – powiedział nam jasnowidz z Człuchowa. Rafał Trzaskowski pozostanie na stanowisku prezydenta Warszawy do końca swojej kadencji. Dotychczas prezydentura Trzaskowskiego wydaje mi się dość bezbarwna, blada. Ale jego wizerunek, jego odbiór niespodziewanie się zmieni, ożywi. I sprawi to kobieta!

A jak opisuje nową osobę u boku włodarza Warszawy? Czy będzie ona kimś więcej niż tylko współpracowniczką?

Ta kobieta będzie bardzo sympatyczna i przystojna. I nie będzie stara, najwyżej ok. 60 lat. I właśnie ona stanie przy boku prezydenta Trzaskowskiego, ożywi jego wizerunek oraz jego kadencję.

Czy wizja Jackowskiego się sprawdzi i nastąpi zmiana w postrzeganiu Trzaskowskiego?

Źródła: www.se.pl, www.planeta.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Pixabay, Twitter

Polecane

Może Cię zainteresować