×

Hubert Urbański ma nową fryzurę! „Ja się pytam, gdzie ty masz włosy?”

Nowa fryzura Huberta Urbańskiego zaskoczyła jego fanów. Prowadzący programu „Milionerzy” wszystkim widzom kojarzy się z siwymi, nienagannie ułożonymi włosami. Ale widocznie Urbański nie boi się radykalnych zmian.

Nowa fryzura Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański jest wierny swojemu wizerunkowi od lat. Na hasło „Milionerzy” widzimy elegancko ubranego prowadzącego w garniturze, z perfekcyjnie ułożonymi siwymi włosami. Wizerunek Urbańskiego, prezentowany w popularnym teleturnieju, stał się jego wizytówką. Uśmiechniętego, sympatycznego, błyskotliwego gospodarza „Milionerów” naprawdę ciężko sobie wyobrazić w innym wydaniu. A jednak!

Co prawda nie widzimy tego w odcinkach „Milionerów”, ale Hubert Urbański lubi eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Zdarza mu się zapuścić baki, wąsy czy brodę i to bardzo fantazyjną. Zdarza mu się również diametralnie zmienić fryzurę…

„Gdzie ty masz włosy?!”

Ostatnio Hubert Urbański zaskoczył użytkowników Instagrama, dodając zdjęcie, na którym pozuje w dresie i naciągniętych na spodnie skarpetach. Gospodarz „Milionerów” ma również iście zawadiacką minę i … nową, odważną fryzurę. Choć właściwie można byłoby napisać, że Hubert zaprezentował brak fryzury – prowadzący „Milionerów” zgolił włosy niemal „na zero”.

Pod zdjęciem Urbański przywołał powieść o baronie, który jako chłopiec buntuje się przeciwko rodzinie. Wchodzi na drzewo i postanawia nie zejść do końca życia.

Italo Calvino- „Baron drzwołaz”- historia spełnionego życia i szalonej miłości- serdecznie polecam na najbliższy tydzień

– czytamy w opisie.

Urbański zachęca do przeczytania powieści, ale uwagę internautów przykuła również jego nowa fryzura.

Hubercie, gdzie ty masz włosy?!

– pytają fani.

Urbański ma to szczęście, że w każdym wydaniu jest mu do twarzy 😉

Fotografie:

Może Cię zainteresować

zamknij