×

Kim są kandydaci do nowego „Big Brothera”? Są singlami, mogą sporo namieszać

W najbliższy piątek rozpocznie się nowa edycja „Big Brothera”, a wraz z nią powitamy nowych uczestników. Mimo że jeszcze prawie tydzień do rozpoczęcia reality show, dziś już znamy pierwsze potencjalne osoby, które mogą pojawić się w domu Wielkiego Brata. Kim oni są?

Nowa edycja „Big Brothera” rozpoczyna się 13 września, a wraz z nią na pewno masa emocji

Widzowie już dziś poznali Martynę, Wiktorię i Seweryna, którzy będą walczyć o wejście do najbardziej podglądanego domu w Polsce. Jednak nie wejdą wszyscy. Widzowie za sprawą głosowania zdecydują, kto będzie mógł zawalczyć o sporą gotówkę i rozpoznawalność ?

Jaka jest trójka uczestników? Kto Waszym zdaniem może wejść do domu Wielkiego Brata?

O wejście do „Big Brothera” walczy Martyna Lewandowska, która sama o sobie mówi, że jest konkretna i nie boi się wyzwań. W porannym programie „Dzień Dobry TVN” powiedziała wręcz, że ma po prostu „jaja”. Ma 21 lat i studiuje kosmetologię, a do tego jest stylistką paznokci, kosmetyczką i wizażystką. Ewidentnie realizuje się w swojej pasji!

Lubię rzeczy kontrowersyjne i nietypowe, bo sama jestem kontrowersyjną osobą

Kolejną kandydatką do wejścia do domu Wielkiego Brata jest Wiktoria Józefiok

19-latka w tym roku zdawała maturę i zapewnia, że muzyka w jej duszy gra. Pochodzi ze Śląska i nie ukrywa tego – a wręcz jest dumna, że mówi gwarą. Zdradziła, że marzy jej się wykorzystać przysłowiowe „pięć minut”. Dodała także, że najbardziej z poprzedniej edycji podobała jej się Madzia, która wygrała program. Wiktoria uważa, że mają wiele wspólnego.

Lubię, kiedy na mnie patrzą, kiedy biją brawo

Ostatnim kandydatem jest Seweryn Sroka

36-latek mimo że jest starszy od nowych koleżanek, tak samo jak one, jest singlem. Na co dzień zajmuje się dbaniem o sylwetkę. Z zawodu jest fizjoterapeutą, a jego pasją jest sport – dlatego też jest trenerem personalnym.

Podobno umiem śpiewać. Chcę pokazać talent, o który nikt by mnie nie posądził. Chcę przełamać stereotyp mięśniaka

Czy już macie swoje typy? Kto Waszym zdaniem najbardziej pasuje do Domu Wielkiego Brata?

Nowy sezon odbędzie się bez prowadzącej poprzednią edycję, Agnieszki Woźniak-Starak. Prezenterka straciła w tragicznym wypadku męża. Zamiast niej wystąpi Gabi Drzewiecka.

Może Cię zainteresować

zamknij