×

Nosowska wysyła Andrzeja Dudę na wakacje. Jej wideo podbija sieć!

Nosowska komentuje wybory. Wokalistka zespołu Hey postanowiła zabrać głos w sprawie zbliżającej się II tury wyborów. Skupiła się głównie na jednym z kandydatów. Co powiedziała?

Mocna konkurencja

Wybory prezydenckie 2020 wzbudzają ogromne emocje, a także wywołują wiele kontrowersji. Przez ostatnie dni kampania prezydencka nabrała sporo rumieńców. Wszystko przez osobne debaty Dudy i Trzaskowskiego, które odbyły się 6 lipca. Obaj politycy wystąpili o tej samej godzinie w różnych telewizjach i miastach.

Wybory emocjonują także polskie gwiazdy, które otwarcie mówią, na kogo oddadzą swój głos. Wiadomo, że Krzysztof Rutkowski zagłosuje na Andrzeja Dudę, a np. Beata Kozidrak czy Anja Rubik poprą Rafała Trzaskowskiego. Teraz na ten temat postanowiła wypowiedzieć się również Katarzyna Nosowska, która na Instagramie zaapelowała do swoich fanów.

Nosowska komentuje wybory

Profil wokalistki Hey jest jednym z najpopularniejszych w mediach społecznościowych. Katarzynę Nosowską na Instagramie śledzi prawie pół miliona osób. Nic dziwnego, artystka publikuje zabawne filmy, w których komentuje bieżące sprawy.

Teraz namawia wszystkich, aby poszli oddać swój głos w II turze wyborów prezydenckich 2020. Przy okazji artystka ujawniła, kogo poprze w najbliższą niedzielę. Zrobiła to oczywiście w swoim stylu.

Myśląc o sprawach największych, człowiek czasami traci z oczu drugiego człowieka. A głowa państwa to też człowiek. Pięć lat mieszkania w willi, pod oknami której codziennie przechadzają się hordy turystów, pięć lat przebywania pośród starych mebli bez możliwości zmiany stylu wnętrza, pięć lat wystąpień publicznych, podróży czy słońce, czy deszcz. Czy rozumiecie, że fundowanie komuś pięciu kolejnych lat tego trybu jest zwykłą nieczułością?

– słyszymy w nagraniu Nosowskiej.

W dalszej części zaapelowała do fanów, aby dobrze się zastanowili przed wrzuceniem swojego głosu do urny:

Powiecie: przecież sam chce, prosi. Czy rozumiecie, że w takim zmęczeniu można nie wiedzieć, można majaczyć? Zastanówcie się czasami, czy nie warto dać człowieku odpocząć, po prostu, po ludzku.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Nosowska (@nosowska.official)

Co na to obserwujący?

Pod nagraniem Katarzyny Nosowskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy. Jej nagranie zostało bardzo pozytywnie odebrane przez większość osób, które popierają słowa artystki:

Jako człowiek empatyczny nie pozwolę na dalsze cierpienie tego Pana!

Racja trzeba dać człowiekowi odpocząć

Pani empatia, ciepło oraz troska o drugiego człowieka mnie urzekły…

W pierwszej części prawie zrobiło mi się go żal. Ale tylko prawie

Znaleźli się też tacy, których oburzyło to nagranie. Jedna z komentujących osób zarzuciła wokalistce, że kpi sobie z wyborów prezydenckich. Jak napisała Pani Agnieszka:

Sprowadzanie najważniejszego urzędu w Państwie do tego typu żartów jest niepoważne. Mielibyśmy zagłosować na Trzaskowskiego, bo Duda jest wg Pani zmęczony meblami i wystąpieniami? To naprawdę ma być kryterium? Żałośnie nisko ceni Pani inteligencję swoich followersow. Przykre.

Sama Nosowska nie przejęła się zbytnio krytyką:

Pani Agnieszko, jestem ostatnia do odmawiania komukolwiek prawa do własnej decyzji, bo bardzo szanuję ludzi. Wszystkich. Jestem w wieku, w którym widzi się w człowieku to co pod warstwami poglądów, opinii, stanu posiadania, płci. Nigdy nie dam się uwieść koncepcji podziału i oddzielenia. Wysyłam serdeczności.

A Wy, co uważacie o tym nagraniu? Zgadzacie się ze słowami artystki?

Źródła: plejada.pl, www.pomponik.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Twitter, Instagram, www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować