×

Policjant zatrzymuje kierowcę za przewożenie dziecka bez fotelika. Mężczyzna jest zdezorientowany

Poinformowanie przyszłego taty o ciąży to naprawdę wielka sprawa. Kobiety oczekujące narodzin dziecka, co chwilę wymyślają nowe sposoby, aby przekazać tę cudowną nowinę swojemu partnerowi.

I choć powstało już wiele ciekawych, wzruszających i zabawnych filmików z tą tematyką, pomysł bohaterki dzisiejszego wpisu wykracza poza standardowe metody.

Nikk Rock chciała poinformować swojego męża o narodzinach dziecka w wyjątkowy sposób. I w końcu stworzyła idealny plan, który wymagał wsparcia ze strony… policji!

Kobieta zapytała Departament Policji w Hurst, czy pomogliby jej przekazać szczęśliwą nowinę przyszłemu tacie. Policjanci oczywiście się zgodzili.

Wszystko zostało dokładnie zaplanowane. Pewnego dnia, kiedy małżeństwo jechało samochodem, zostało zatrzymane przez funkcjonariuszy. Mężczyzna jechał zgodnie z przepisami i był kompletnie zdezorientowany całą sytuacją. W chwili kiedy jeden z oficerów podszedł do samochodu, para zdała sobie sprawę, że dobrze zna policjanta, co mocno uspokoiło męża Nikk.

Po krótkiej rozmowie, mundurowy wyjaśnił mężczyźnie, dlaczego został zatrzymany:

Muszę być szczery. Powód, dla którego Was zatrzymałem, to dziecko znajdujące się w samochodzie bez fotelika – powiedział oficer, wskazując na puste, tylne siedzenie.

To była prawda, nie było fotelika dziecięcego, ale para nie miała też dziecka!

Nie mam dziecka – wyjaśniał mąż Nikk.

Funkcjonariusz kilkakrotnie zapytał go, czy jest tego pewien, kiwając głową w kierunku Nikk. Kobieta siedziała na fotelu pasażera trzymając test ciążowy. Po chwili mąż w końcu spojrzał na ukochaną.

Mamy dziecko w samochodzie bez fotelika! – wykrzyknęła przyszła mama.

Twarz męża rozpromieniła się natychmiast, gdy zrozumiał, co się dzieje. Przez chwilę po prostu uśmiechał się do testu ciążowego z niedowierzaniem. Potem wziął go do ręki, aby upewnić się, czy to prawda.

Myślę, że to oznacza, że ​​będziesz tatusiem, kolego – powiedział oficer.

Nikk dała mężowi mały podarunek. Był to miś, który powiedział ojcu, że bobas pojawi się w jego urodziny. Co za niespodzianka

Radosne nagranie, na którym uchwycono ten niesamowity moment, możesz zobaczyć poniżej

Polecane

Może Cię zainteresować